Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dev Vincin Yatay Hali

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

13782_4085_09092011_1.jpg

ABD’nin başkenti Washington’da bulunan Ulusal Katedral’in üzerine tam 152 metre uzunluğundaki bir vinç devrildi.

Bölgede yaşanan deprem sonrasında katedraldeki hasarı onarmak için getirtilen vinç fırtına çıkınca yıkıldı. Yıkılarak kiliseye ve çevredeki araçlara zarar veren vincin yol açtığı hasarın miktarı açıklanmadı. Yetkililer kaza nedeniyle yaralanma yaşanmadığını bildirdi.

MİLLİYET

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Yaralanma yaşanmaması büyük şans,bu uzunlukta bir vinci kullanmadan önce rüzgar hızının öğrenilmesi gerekmez mi?

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Umarım kimsenin başına gelmez. Rüzgarda çalışmamayı öğrenir belki..

4. mustafaaltay

mustafaaltay CMNet Üyesi

54 tonluk tır aşırı rüzgar da yanlış yere park nedeniyle devrildi

5. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Şu görüntüye gülsem mi ağlasam mı bilemedim :)

Dev Vincin Yatay Hali konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yatay geçiş yapmak isteyenlere ufak bir yazı

Üniversitelerin Yatay Geçiş olanakları hayatınızı değiştirebilir... Lise yıllarında üniversiteye kapak attım mı sonra rahatım düşüncesi, sonrasında ya varya bir yatay geçiş yada dikey geçiş yapsam rahatım düşüncesine döner; sonrasında ise bu kısır döngü hayatın cilvesi olarak aynı umutları bize aşılamaya devam eder. Ben de Zonguldak Karaelmas Üniversitesinde okurken hatta orayı yazarken...
  2. halı yıkama fabrikaları

mrb arkadaslar gecen su kirliliği kont. yönt. izin alınması gerekli olan işletmeler arasında gördüm buna dayanarakdan desarj izni almak gerekli oldugundan cevre danısmanlık hizmeti almak zorundamıdır. zorunluluk varsa kapasiteye baglımı dır ?
  3. "Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?"..

Önce haberi bir okuyalım... Televizyonda Ergene Nehri'ndeki kirlilikle ilgili görüntüleri izleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nu telefonla aradı. Başbakan Erdoğan , “Veysel Bey, Ergene'nin hali ne böyle?” diye sordu. Bakan Veysel Eroğlu, şunları söyledi: “Geçen yıl başbakanımız bir gün bana telefon açtı. Televizyonda Ergene Nehri ile ilgili bir...
  4. Isg'nin hali

İnternette gezinirken buldum. Bakın değerli devlet büyüklerimiz isg konusunu nasıl ciddiye alıyorlar...