Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dib yenileme

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Hilal Çetin tarafından paylaşıldı.

1. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Merhaba, deşarj izin belgesi yenilemek için gerekli belgeler nelerdir? Mevzuattan ya da internetten ulaşamadım. Şimdiden teşekkürler

2. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

Tekrardan Deşarj İzni yapar gibi başvuru yapılması gerekiyor. Hangi şehirde yaşıyorsunuz bilemiyorum ancak bağlı olduğunuz ilin kanalizasyon idaresinin web sayfasından başvuru formu örneğini ve eklerini bulabilirsiniz

3. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

Gülfem hanım, Balıkesir de oturuyorum ama bahsettiğiniz web sayfasını bulamadım.

4. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

Hilal Hanım İstanbul'da İSKİ sayfasında mevcut ama baktım balıkesirde ben de göremedim.
    Müdürlüğümüz ile ilgili Önemli Telefon Numaralarımız:
    Belediye Santral : 243 04 00
    Su ve Kanalizasyon Müdürü : 241 10 55
    Su ve Kanalizasyon Arıza (Alo Su-Kanal) : 185 (24 saat açık)
    Su Sayaç Arızalarında : 243 04 00 / 1515
    Su Abone İşlemleri : 243 04 00 / 1525
    Su Fatura İşlemleri : 243 04 00 / 1514
    Su Açma-Kesme İşlemleri : 243 04 00 / 1510
    Kanalizasyon İşlemleri : 243 04 00 / 1503
    Müdürlüğümüz Personel Servisi : 243 04 00 / 1504

burdan arayıp ruhsat işlemleri için görüşmek istediğinizi söylerseniz yardımcı olurlar.

5. Hilal Çetin

Hilal Çetin CMNet Üyesi

o zaman ben ordan ulaşırım, ilginiz için çok teşekkür ederim Gülfem Hanım.

Dib yenileme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çed yenileme

Danışmanlığını yaptığım bir kömür eleme, seçme ve paketleme tesisi kapasite artışına gitti yıl evvelinde de ptd hazırlamış ve ÇED Gerekli Değildir kararı almıştı. Bu tesis için bizim tekrar bir ptd hazırlatıp il müdürlüğüne sunmamız gerekli mi bu konu ile ilgili mezuat ve ilgili maddesini paylaşabilirmisiniz. Kapasite artışında bir sınır var mı? şimdiden teşekkürler...
  2. Gfb yenileme

Merhaba, bir firmaya GFB aldık ancak firma emisyon ölçümlerini zamanında yaptırmadığı için 6 ay içinde çevre iznine başvuramadık. Bu durumda ne yapılması gerekir?
  3. Yenileme belgeleri

merhaba arkadaşlar, çevre izni almış olan bir firma isim değişikliği nedeniyle lisans yenileme başvurusunda nasıl bulunacak?Bakanlığın çevre görevlisi ve çevre izinleri sayfasında izin belge yenileme kısmında istenen belge yenileme dekontu nedir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  4. Aküder-yenileme

arkadaşlar aküder-depolama lisansımız sona ermek üzere. aküder kendi yeniler mi yoksa biz mi arayacağız..
  5. Gfb yenileme

GFB aldığımız başvurumuzdan bazı izin konularını çıkarıyoruz ve ortada izin vurulacak madde kalmıyor bu durumda gfb yenileme yapacağız(il müdürlüğü o şekilde çözüm bildirdiler) yenileme işlemlerine nereden başlıyoruz? mevcut tesisi başvuru-gfb yenileme-yenileme nedeni -sonrası da ilerlemiyor zaten? daha önce deneyen arkadaş var mı acaba? Teşekkür ederim