Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DijitalImzaSetup kurulumu esnasında Common-Codec 1.3 hatası

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında pre_conception tarafından paylaşıldı.

1. pre_conception

pre_conception CMNet Üyesi

Arkadaşlar,

Format sonrası "DijitalImzaSetup" ı eskisi gibi yüklemeye çalıştım ama olmadı. Bir yerlerde yanlış yapıyorum sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

DijitalImzaSetup dosyasını açıyorum 1.inci pencere açılıyor.

Yükle diyorum 2.inci penceredeki hata çıkıyor: "Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: C:\Program Files\Java\jre6\lib\ext\commons-codec-1.3.jar (Erişim engellendi)"

Tamam dediğimde ise "Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: null" ekranı görünüyor.
    Tamam-Tamam-Tamam-.. diyorum en sonunda zar zor uyarı penceresi kapanıyor.

"commons-codec-1.3.jar" dosyam olması gereken yerde yok. :)
    indirdim tekrar kuriyim dedim bu kez de en sondaki h 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg ata görünüyor.

Virüs programım engelliyor olabilir diye onu bile devre dışı bıraktım aynı işlemleri uyguladım sonuç değişmedi.

Yardım edebilecek kimse var mı?

2. pre_conception

Konu rahat görünmüyor sanırım. Tekrar gönderiyorum:

Arkadaşlar,

Format sonrası "DijitalImzaSetup" ı eskisi gibi yüklemeye çalıştım ama olmadı. Bir yerlerde yanlış yapıyorum sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim.

DijitalImzaSetup dosyasını açıyorum 1.inci pencere açılıyor.

Yükle diyorum 2.inci penceredeki hata çıkıyor: "Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: C:\Program Files\Java\jre6\lib\ext\commons-codec-1.3.jar (Erişim engellendi)"

Tamam dediğimde ise "Yükleme İşlemi sırasında hata oluştu: null" ekranı görünüyor.
    Tamam-Tamam-Tamam-.. diyorum en sonunda zar zor uyarı penceresi kapanıyor.

"commons-codec-1.3.jar" dosyam olması gereken yerde yok.
    indirdim tekrar kuriyim dedim bu kez de en sondaki h ata görünüyor.

Virüs programım engelliyor olabilir diye onu bile devre dışı bıraktım aynı işlemleri uyguladım sonuç değişmedi.

Yardım edebilecek kimse var mı?

3. pre_conception

Yardım edebilecek kimse yok mu?

4. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Sisteminiz Vista yada windows7 ise Setup dosyasını Yönetici Olarak Çalıştırın ve tekrar deneyin.

5. Çağdaş Hacıoğlu

Çağdaş Hacıoğlu CMNet Üyesi

Aynı sorunu yaşıyorum şuan...Yardımcı olabilecek biri var mı?

6. hatice

hatice CMNet Üyesi

Bende aynı sorunu yaşıyorum yardımlarınızı bekliyoruz

7. Çağdaş Hacıoğlu

Çağdaş Hacıoğlu CMNet Üyesi

Bu sorunu halleden kimse yok mu arkadaşlar?

8. Erman Şenyürek

Erman Şenyürek CMNet Üyesi

Bu sorunu vakti zamanında bende yaşamıştım. E-İmza kullanıyorum.

Java ayarlarını Bakanlığın sitesinde belirttiği gibi yaptım.
    E-İmza programlarını bilgisayarıma yükledim. Sertifikaları tek tek indirerek onları da yükledim.
    Sonra hata almadım.
    Dijital İmza Setup Dosyası sisteme yüklendi.

9. hatice

hatice CMNet Üyesi

Mobil imza kullananlar ne yapacak o zaman?

10. Tansel Özçelik

Tansel Özçelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Bana bu sorununu maıl atabılırsen nası halledıcegın konusunda yardımcı olabılırız.

izinlisans@csb.gov.tr
    izinlisans2@csb.gov.tr

Çağdaş bey bize maıl atın sızede yardımcı olalım.

izinlisans@csb.gov.tr
    izinlisans2@csb.gov.tr

11. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

arkadaşlar tarayıcınızı değiştirin deneyin bir de

DijitalImzaSetup kurulumu esnasında Common-Codec 1.3 hatası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Water: Global Common And Global Problems

Water: Global Common And Global Problems By Velma I. Grover Publisher: Science Publishers Number Of Pages: 533 Publication Date: 2006-04-30 ISBN-10 / ASIN: 1578084091 ISBN-13 / EAN: 9781578084098 [COLOR="Red"]Buradan indirebilirsiniz.
  2. Gfb belgesi başvuru hatası

gfb de ek belgeleri yüklerken sistem hata verıyor mobil imza ile bağlantı hatası oluyor. sebebi ve bilgisi olan arkadaşlardan ve aynı durumu yaşayan baska kişiler var mı ? sorun sıstemden mi kaynaklanıo?
  3. Windows bozuk görüntü hatası

arkadaşlar masaüstü bigisayarım resimdeki hatayı veriyor. on sn. de bir. ve bu hata gibi bir çok hata daha veriyor.örneğin C:/program files/google/chrome......... gibi.. bunun için net bir çözüm önerebilecek var mı?
  4. Çevre izni başvurusu esnasında istenen analiz sonuçları

Arkadaşlar Merhaba, Çevre izni başvurusunda bakanlığın tarafımızdan istemiş olduğu analiz sonuçları kaç günü kapsamaktadır ? Gün olarak herhangi bir açıklama yapmamışlar. Ben sadece yıl içerisindeki herhangi bir göne ait analiz sonucu ekleyebilir miyim sisteme ? Yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler. Herkese kolay gelsin.
  5. Tesis ekleme hatası

Merhaba, Danışmanlık firması olarak xxxxxxxxxx firması ile Çevre Danışmanlığı Hizmet sözleşmesi yapılmıştır. Çevrimiçi çevre izinleri /İşletme Protokol İşlemleri bölümünden protokol yüklenmiştir. Tesis işlemleri /İşletmeye Bağlı Tesislerden Hizmet Alacak Olanları Seçiniz bölümünde vekaletname yüklenmek istendiğinde ekte yer alan uyarı çıkmaktadır. İlgili uyarıda belirtilen konuda (Çevre...