Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dilekçe örnekleri için ayrı bir alan sizce nasıl olur?

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Erhan Akkuş tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Akkuş

Erhan Akkuş CMNet Üyesi

Benim şöle bir önerim olucak; Bugün sabah yaşadığım durumdan esinlenerek aklıma geldi. Firmamda lisans sürecine başladık. Bu süreçte bir çok evrakla boğuşuyoruz hepimiz ve bazen öle bir an geliyor ki bir yandan telefon çalıyor bir yandan patron bir şey diyor yetişmen gereken evraklar derken kafan allak bullak oluyor. İşte bu sabah benim yaşadığım gibi basit bir dilekçede kafanızı toparlayıp iki kelimeyi bir araya getiremiyorsunuz.
    Buradan esinlenerek başvuru dosyaları altında bir dilekçe formu açmak sizce nasıl olur? Bu formda bütün dilekçe örneklerini paylaşarak işlerimizi hızlandırabiliriz.

Düşüncelerinizi bekliyorum...

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar sizinle aynı fikirdeyse ve bu bölümün aktif olabilceğine inanç tam ise "Çevre İzinleri ve Lisanslar" altına alt forum oluşturabiliriz..

şükrü karaca ve Erhan Akkuş bunu beğendi.
  3. Sinem Yener

Sinem Yener CMNet Üyesi

Bende bu konunun gerekli olacağını düşünüyorum ve elimde olan bütün dilekçeleri firma isimlerini silerek sisteme yükleyebilirim.

şükrü karaca ve Erhan Akkuş bunu beğendi.
  4. superjax

superjax CMNet Üyesi

benden evet

Erhan Akkuş bunu beğendi.
  5. Murat Tosun

Murat Tosun CMNet Üyesi

çok güzel olur

Erhan Akkuş bunu beğendi.
  6. şükrü karaca

şükrü karaca CMNet Üyesi

hepimizin buğuştuğu bir sorun iyi olur bence.

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Sayın arkadaşlar,

Çevre İzinler ve Lisanslar altında Dilekçe isimli alt forum açılmıştır. Dilekçe örnekleri için bu bölümü kullanabilirsiniz. Şimdi sıra sizde aktif olacağını gösterin bana buranın :)

şükrü karaca bunu beğendi.
Dilekçe örnekleri için ayrı bir alan sizce nasıl olur? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ÇDY itirazı için dilekçe örneği

Sayın Veysel Eroğlu Hocamız, Sayın Lütfü Akça hocamız, Sayın Hasan Zuhuri Sarıkaya hocamız, Bu dilekçemizi size 2225 üyemizin bulunduğu facebook grubumuzla ve 1250 üyemizin bulunduğu cevrekulubu@googlegroups.com gruplarımızla oluşturduğumuz taleplerimizi iletmek için gönderiyorum. (Grup adı : ÇEVRE DENETİM YÖNETMELİĞİ DEĞİŞSİN....
  2. Azot geçişi nasıl olur.?

En basit haliyle; N2----NH4---NO2---NO3 [COLOR=#3366ff]Bana daha fazla bilgi gerekiyor.? :)
  3. Radyoaktif kirliliğinin denizlere etkisi nasıl olur?

yardımcı olabilrmisiniz? teşekkürler.
  4. Gümrükten mal çıkarma işlemleri nasıl olur...

GÜMRÜKTEN MAL ÇIKARMAM GEREKİYOR BUNUN İÇİN NELER YAPMALIYIM GEREKLİ ŞEYLER NELERDİR... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER