• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Diploma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Serkan Sara

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar
Ben farklı bir işte calıstıgımdan diplomamı kullanabilir miyim? kira vs.bu konuda bana fikir yada yardımcı olabailcek var mı acaba:)
şimdiden tşkler.

Arkadaşlar konuşma bu çizgide devam ederse konuyu kilitleyeceğim. Burda konunun etikliği konuşuluyordu şimdiki durum hiç öyle gözükmüyor.Diplomanın kiraya verilmesinin tartışıldığı tek ülke Tükiye sanırım bu acı yeterken birde üslubun değişmesi bizlere hiç yakışmıyor.

ne argumanından bahsediyorsunuz anlamadım???sınava sokalım o zaman foruma alırken,kacar puan alacagız görelim argumanı şişko arkadaş...

ek iş nedir? sana fazla sorumluluk yüklemeden mali durumunu yola sokan bir olaydır.
eğer sen böyle bir riske gireceksen o senin sorumluluğunda olan bir durumdur.Arkadaşlar sadece böyle bir şeye kalkışırsan hem sana gelebilecek zararı hemde mesleğe gelebilecek bir zararı belirtmişler.Ayrıca Türkiye'de ek iş mi yok onu alamadım.
bunu yazan benim aşağıda da yaptığım ek işleri yazdım
Autocad,Netcad proje hazırlama ,arazi sayısallaştırma
Bilgisayar toplama ,internet cafe ağ sistemi kurulumu
daha ne diyeceğimi bilmiyorum

Bence yasal zorunlulukları en ucuz yoldan geçiştirmek isteyen, bir kağıt parçası ile işlerini idame ettirmeyi düşünen, ya da salt daha fazla para kazanma amacı güden bozuk zihniyette asıl problem.!!! Bu işgüzar zihniyete ön ayak olmak kişinin vicdanına kalmıştır. Bırakalım da insanlar kendi vicdan muhasebelerini kendileri yapsınlar. Ama ben maalesef diploma kiralama fikrine saygı duyamıyorum! Konu dışı sohbet ve tartışmaların başka bir platformda yapılması dileğiyle, bu durumdan rahatsızlık duyuyorum..

Konunun gereğinden fazla başka yönlere çekildiğini düşündüğüm için kilitliyorum. Forumda siyaset tartışmak için ayrı bölüm var. Mümkünse orada tartışınız. Ayrıca din-iman konusu ile ilgili bu kadar ayrımcılığa gerek yok. Bir kişi sadece "Helâl" kelimesini kullandı diye Tayyip'ci ilan ediliyor mu artık ? Bu kadar mı siyasi olarak saflaştık ? Bu kadar mı dindar-dinsiz diye ayrıldık ? Millet olarak bu kadar mı boğaz boğaza geliyoruz ? Tek kelime ile ortam o kadar kolay gerilebiliyor ki, ben şaşıyorum. Herneyse, lütfen forumda üslubumuza dikkat edelim. Her türlü konunun tartışıldığı başlıklar bulunmakta. Tartışacaksanız tabi ki tartışın ancak kırıcı olmadan ve uygun konu başlığı altında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...