Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dissolved air flotation (daf) video anlatım

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Mustafa K. tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa K.

Mustafa K. CMNet Üyesi

5wACfCLwltQ

W9XIcc49XVs

Yq5YJuTJ5do

Birçoğumuz doğru düzgün arıtma tesisi göremeden mezun olduk. Mezun olmayı geçtim okulda tüm ünitelerin ne işe yaradığını öğrenirken neyin ne olduğunu bilemedik. Bu yüzden elimden geldiğince seçtiğim videoları paylaşıyorum.

Ece Sağır ve Fatih Özcan bunu beğendi.
Dissolved air flotation (daf) video anlatım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. I'm an engineer! (video)

[MEDIA] kravat rengine bakılırsa bu adam çevre mühendisi :)
  2. Membran Video

Membran videosu/animasyonu olan var mı? Elinde membran işleyişi ile ilgili video/animasyon olan var mı? İndirilebilir link de olabilir. http://www.toraywater.com/apac/en/products/products_mbr_membranes/products_mbr_membranes_overview.aspx aslında istediğim link fakat bende açılmadı.
  3. Word CV sihirbazıyla etkili cv'ler oluşturma ( Resimli Anlatım )

İş arıyorsunuz, çok acele bir CV hazırlamanız gerekiyor. Firmaların eleman almak için çok önemli gördüğü bu belgeyi hemen birkaç dakikada hazırlamaya ne dersiniz? Microsoft Office içinde yer alan çok sayıdaki CV, özgeçmiş örneği işte burada yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken çok basit, aşağıda anlattığımız yolu takip ederek kendinize bir çok hazır CV taslağı arasından birini seçerek...
  4. Word CV sihirbazıyla etkili cv'ler oluşturma ( Resimli Anlatım )

Arkadaşlar aşağıda şablon olarak kullanabileceğiniz CV örneklerini sizlerle paylaşmak istedim.. Teşekküre gerek yok ama bir borç bilirim diyorsanız. Teşşekkür butonuna tıklayınız ;) Alıntıdır.... İYİ ÇALIŞMALAR emegine saglık kardesim eyvALLAH. Murat teşekkürler güzel bilgiler. Bilmiyordum bunu açıkçası.. Rica ederim kardeşim.. Çoğu kişinin de bilmediğine eminim.. Ama...
  5. Pdf dosyalarının boyutunu küçültmek (resimli anlatım)

Merhabalar, Son dönemde dosyalarımızın dijital hallerini günlük hayatta sıkça kullanır olduk. Bunları gerek mail atıyoruz, gerek Çevre İzinleri için sisteme yüklüyoruz vs. Ancak çoğu şirket mail adreslerinde, Çevre izinlerinde dosya boyutu sınırlaması ile karşı karşıya kalıyoruz. İş hayatımızda karşımıza çıkan bu ufak sorunu gidermek için kullandığım yöntemi sizinle paylaşmak istedim....