Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Diyaliz merkezi atıksuları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Müberra Kaşkaya tarafından paylaşıldı.

1. Müberra Kaşkaya

Müberra Kaşkaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba diyaliz merkezlerinde oluşan atıksular bildiğim kadarıyla direk kanala deşarj ediliyor. Bu konu ile ilgili belediye yada İl Çevre ile görüşen var mı? Atıksular diyaliz makinesinin özel solüsyonlarla yıkanması sonucu oluşuyor.

Diyaliz merkezi atıksuları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Terfi Merkezi Hesabı

Merhaba Arkadaşlar; Atıksu Arıtma Tesisi Terfi Merkezi Hesabı örneğine ihtiyacım var, elimde yarım yamalak bir örnek var fakat daha detaylısı gerekiyor Emme haznsesi hesabı Tmin = 3600/n (n=ŞALT SAYISI) V1 = (Tmin X Qp)/4 V2 = 0,392 x V1 V3 = 0,264 X V1 V4 = ? Vr = ? Vö = ? (ölü hacim) Vt = V1 + V2 + V3 + V4 + Vr + Vö buna benzer bir örnek var elimde fakat V4, Vr ve...
  2. Çağrı merkezi

Çağrı merkezlerindeki görevlilerin, sorunları çözmeye çalışırken "mavi ekran" vermesine sebep olan bazı Çağrı merkezi diyalogları. Bir müşteri internete erişme konusunda birtakım sıkıntılar yaşıyor: Çağrı merkezi: Doğru şifreyi girdiğinize emin misiniz? Müşteri: Evet eminim. Hatta bunu bir arkadaşımdan gördüm. Çağrı merkezi: Peki bana şifrenizin ne olduğunu söyleyebilir misiniz?...
  3. Test merkezi

Beyin Testi http://www.fwmail.gen.tr/beyin-testi/#beyin-testi Beyninizin hangi tarafını kullanıdığınızı görmek için tıklayabilirsiniz. Beyninin sol tarafını kullananlardanım.
  4. Diyaliz merkezlerinde danışmanlık hakkında

arkadaşlar çalıştığımız ilde diyaliz merkezlerine danışmanlık vereceğiz. Bu konu hakkında daha öne çalışan varsa yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Diyaliz makinelerinden çıkan enfeksiyöz sıvı hakkında

Günaydın Arkadaşlar, Diyaliz makinelerinden çıkan enfeksiyöz sıvının kontrolü hakkında bilgisi olan var mıdır ? Tşkler.