Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dkkr/gprs

Konu, 'Arıtma Çamurları ve Bertarafı' kısmında Yavuz Şimşek tarafından paylaşıldı.

1. Yavuz Şimşek

Yavuz Şimşek CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşalar.Benim sorum dkkr/gprs nedir yardımcı olursanız sevinirim

2. FatihYılmaz

FatihYılmaz CMNet Üyesi

DKKR : İSKİ kanalizasyona deşarj yönetmeliği dahilinde arıtma tesislerinin uygunluğundan sonra yine iski tarafından verilen Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatıdır. GPRS yi bilmiyorum, GSMR olabilir O da Gayrisıhhi müessese ruhsatıdır.

3. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

Kurumsal GPRS Internet. GPRS Üzerinden WAP, 0,73 Kr / KB. GPRS Internet, 0,21 Kr/KB. GPRS Paketleri, Paket İsmi, Paket Boyutu, Paket Fiyatı (TL) ...
    OLABİLİR Mİ????
    gprs üzrinden dk sı .. kuruş???
    (((inş. çevreyle ilgili bir şey değildir...)))

Yıldız öz bunu beğendi.
  4. Yavuz Şimşek

Yavuz Şimşek CMNet Üyesi

arkadaşlar kusura bakmayın yanlış yazmısım gsmr olacak

sayın balfor ve erdem bey tesekkurler

5. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

gsmr gayrisıhhı mühessese ruhsatı evet.diğer bi deyişle işyeri açma ve çalışma ruhsatı. ve çevreyle de ilgili bişey erdem bey.:)

6. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

sağolun müjdat bey ; aydınlandık:))ben de çevre müh. fakat ilk ilan dikkat ederseniz gprs..bir tuhaflık olduğunu sezdiğimden ve de rezil olmayalım diye not düşmüştüm.niye açıklıyorsam!!!

7. Yavuz Şimşek

Yavuz Şimşek CMNet Üyesi

mujdat bey simdi anladım tesekkurler ılgınız ıcın.ben yanlış yazdıgım ıcın erdem bey oyle anlamıs :) tesekkurler gprsninde anlamını ogrendık yanlış yazmıs olsakta.

Dkkr/gprs konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dkkr izni

Merhabalar; Bir hastane için DKKR izni almam lazım. bunu nasıl yapabileceğimi yani gerekli evraklar vb. şeyleri bilmiyorum daha önceden bu izni almış olan biri varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim.
  2. Dkkr ve kanal bağlantı izni

DKKR ile Kanal Bağlantı İzni arasındaki fark nedir?