Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Docx Dosyalarını Office 2003 ile açmak

Konu, 'Microsoft Office' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

1. Murat Erdem

Murat Erdem Genel Yönetici

Office 2007 ile hazırladığınız dosyaları, Office 2003 ile açılmayabilir ve formatını değiştirebilirsiniz.Microsoftun office icin yapmıs oldugu yamayı ile office 2007'nin docx uzantılı dosyaları acabilme desteğini office 2003 entegre ediyor.

Microsoft'un en yeni ofis paketi Office 2007, görsel arabirimi ile büyük beğeni topluyor. Değişiklikler her ne kadar sadece görsel arabirimdeymiş gibi algılansa da aslında teknik tarafta da büyük değişiklikler var. Bunların yansımalarından biri de dosya uzantıları. Örneğin Word 2007 ile oluşturduğunuz bir belge, varsayılan olarak *.docx dosyası olarak kaydediliyor. Bu dosyayı ne Wordpad ne de Office 2003'teki Word ile acılamıyor.

Ta ki; Aşağıdaki dosyayı indirip sisteminize kurduktan sonra artık office 2007 *.docx uzantılı dosyaları office 2003 ile acabilirsiniz.Dosyaların formatını dosyayı actıktan sonra Dosya Farklı Kaydet seceneğinden doc olarak kaydedirseniz başka bir yerde aynı dosyayı acabilmek icin bu yamaya gereksinim duymazsınız..

EKLENTİYİ İNDİR..

İYİ ÇALIŞMALAR

2. Nur Hilal

Nur Hilal CMNet Üyesi

merhaba,
    bahsettiğiniz eklentiyi ücretsiz indiremiyor muyuz?

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Link bozulmuş. Microsoftun kendi sitesinin bağlantısını ekledim ilk mesaja buradan indirebilirsiniz.

Docx Dosyalarını Office 2003 ile açmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Office 2003/2007 Word Yardım Bölümü

Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Word Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım.
  2. Office 2003/2007 Excel Yardım Bölümü

Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Exel Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım. NOT : Teşekkür etmek için sadece Teşekkür butonunu kullanınız.
  3. Office 2003/2007 Power Point Yardım Bölümü

Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Power Point Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım. NOT : Teşekkür etmek için sadece Teşekkür butonunu kullanınız.
  4. Office 2003/2007 Outlook Yardım Bölümü

Arkadaşlar, Microsoft Office 2003 ve 2007 Outlook Uygulamasında sormak istediklerinze en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağım. NOT : Teşekkür etmek için sadece Teşekkür butonunu kullanınız.
  5. Office Yüklü olmadan Word, Excel , PowerPoint dosyalarını açmak

Office yüklü olmayan bir bilgisayarda Office dosyalarını görüntülemek isterseniz Microsoft tarafından çıkarılmış bu ücretsiz göstericileri kullanabilirsiniz. [COLOR=#00385d]Excel Viewer 2003 (10MB) Excel yüklü olmasa bile Excel çalışma kitaplarını açın, görüntüleyin ve yazdırın. Bu yükleme Excel Viewer 97'nin ve tüm önceki Excel Viewer sürümlerinin yerine geçer. Bu yükleme aşağıdaki Office...