Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DÖF Formu

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında Aslı_ tarafından paylaşıldı.

1. Aslı_

Aslı_ CMNet Üyesi

Düzeltici ve önleyici faaliyet istek formu

Ekli Dosyalar:

DÖF Formu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kaza Formu

Merhaba; Hazırladığım bir kaza formu örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Sadiye YÜCE
  2. Atık beyan formu

Her yıl gönderilen atık beyan formları yerini tehlikeli atık beyan sistemimi aldı?Sormak istediğim atık beyan formları işletmelerdeki genel itibariyle atıkları mı kapsıyor yoksa sadece tehlikeli atıklar içinmi?
  3. Atık beyan formu

çevre bilgi sistemi üzerinden atık beyan formları hangi tür tesisler için geçerlidir? tüm tesisler için atık beyan formu doldurulmalı mıdır?
  4. Atık beyan formu

herkese merhaba ,atık beyanlarıyla ilgili birkaç sorum olacaktı, daha önce hiç beyan girmedim o nedenle sizin tecrübelerinize başvurmak istedim. Danışmanı olduğum firmanı birisinde daha önceki danışmanı 2011 yılı atık beyanında atıkları tesis içinde göstermiş. Daha sonrasında bu atıklar verilmemiş herhangi bir belge olmadığı için bende 2012 için tesiste stoklanıyor şeklinde gösterdim ve...
  5. Fatura bilgi formu

Arkadaşlar yaklaşık bir ay önce GFB için ücret yatırdık (Ek-2 tesis için). Muhasebemiz dün bizden dekont haricinde fatura istedi. Bunun için bildiğim kadarıyla Fatura Bilgi Formu düzenlenip Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne ulaştırılarak fatura alınıyor. Yakın zamanda bu şekilde fatura alan arkadaşlarımız var ise Fatura Bilgi Formunun en güncel halini bizimle paylaşarak fatura alabilmek için...