Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

doğa ile barışık mıyız?

Konu, 'Ekoloji ve Doğa' kısmında Didem Sipahier tarafından paylaşıldı.

1. Didem Sipahier

Didem Sipahier CMNet Üyesi

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

bi göz atalım hemen ;)

doğa ile barışık mıyız? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İki iş birden yapabilir miyiz ?

Çevre danışmanlığı ve paket arıtma sistemleri üzerine iki ayrı firmada sadece birinden sigorta yatırılması ile aynı anda çalışabilir miyiz ? Çevre danışmanlığı firması sadece belgemi kullanıp para verecek işe gitmeme gerek yok . Diğerinde de tam zamanlı olarak çalışmayı düşünüyorum. Böyle bir durum mümkün mü ? Teşekkürler.
  2. Mobil imza için Turkcell i hızlandırabilir miyiz ?

Bir mobil imza çıkaracaklar 2 haftadır bekliyordum, 2 hafta sonra aradılar aktivasyon için o sırada da tam eğitim sınavındaydım telefonun sesi kısıktı açamadım, daha sonra Turkcell bana mesaj gönderdmiş mobil imza başvurunuz iptal edilmiştir tekrar başvurmak istiyorsanız ''ara'' yazıp ''....'' ya yollayın diye , yolladım , başvurunuz alınmıştır size dönücez mesajı geldi 1 haftadır yine yok ,...
  3. 'doğa için ses ver'

[SIZE=16px]Nasuh Mahruki uluslararası imza kampanyası sitesinde bir kampanya başlattı. Kampanyanın amacı Tabiatı ve Biyolojik Çeşitliliği Koruma Kanunu Tasarısı'nı durdurabilmek. [FONT=Verdana]Nasuh Mahruki, uluslararası imza kampanyası sitesi change.org'da yazdığı çağrı mektubunda şu sözlere yer verdi: "Ben Nasuh Mahruki, hayatını insan hayatı kurtarmaya adamış, ülkesini her şeyden çok...
  4. Çevre görevlisi ve igu ikisini beraber yürütebilir miyiz?

Merhaba arkadaşlar, Atıksu arıtma tesisinde sorumlu çevre mühendisi olarak çalışmaktayım. buranın hem çevre görevlisi hem de iş güvenliği uzmanı olarak da çalışabilir miyim.