Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Doğal arıtma lisans tezi

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Murat H. Ünsal tarafından paylaşıldı.

1. Murat H. Ünsal

Murat H. Ünsal CMNet Üyesi

merhaba lisans tezi icin onerebileceginiz doğal arıtma ile ilgili kaynaklar nelerdir acaba ?

2. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

Kapatılmadan önce Köy hizmetleri Genel Müdürlüğünün bir takım çalışmaları vardı konuyla ilgili olarak. internette araştırabilirsin. bulunduğun ildeki il özel idaresinin bu tür çalışması olup olmadığını araştırabilirsin. yapay sulak alanlar olarak google hazretlerinde aratırsan ilgini çekicek şeyler bulacağını düşünüyorum.

3. Murat H. Ünsal

google da pek ic aci bilgi bulamadim tubitak arsivlerine baktim orda da sadece gecmiste ki seylerden bilgi vermis köy hizmetlerine bakacagim

ayrica bunnunla lgili kitap vs ismi varsa paylasirsaniz sevinirim

4. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

mrb benim bitirme tezim doğal arıtmaydı ne kadar acil size ancak cumartesi yada engeç pazar yardımcı olabilirim

5. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

"Potential of natural treatment systems for the reclamation of domestic sewage in irrigated agriculture" Desalination, Volume 189, Issues 1–3, 1 March 2006, Pages 229-242 Youngchul Kim, D.L. Giokas, Jin-Woo Lee, P.A. Paraskevas
    "Chapter 18 - Natural Treatment Systems"
    Water Technology (Third Edition), 2010, Pages 564-584 N.F. Gray eski brifing notları ektedir.

Ekli Dosyalar:

6. Murat H. Ünsal

Teşekkür ederim.

çarsamba gunune kadar hocaya bulduklarimi gostermek zorundayim. simdiden yardim icin tesekkurler

7. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

merhabalar doğal arıtma ile ilgili zamanında sınıf arkadaşımla hazırlamış olduğumuz dosyalar ektedir. kaynak olarak da bu sitenin adını yazarsan ayrıca memnun olurum.

Ekli Dosyalar:

8. Murat H. Ünsal

çok sağolun hoca kabul ederse elbette yazarim kaynak olarak tesekkurler tekrar

Doğal arıtma lisans tezi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Lisans bitirme tezi

katı atık ile ilgili bitirme tezi hazırlamam gerekiyor hangi konularda çalışabilirim. şimdiden teşekkürler.
  2. Lisans tezi

Merhaba çevre müh. 4. sınıf öğrencisiyim bitirme tezi konu seçimim için önerilerinizi söyleyebilir misiniz?
  3. Zeytin karasuyu arıtımı lisans tezi

Tez ile ilgili düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.
  4. Proje veya lisans bitirme tezi

Merhabalar arkadaşlar ve meslektaşlar, elinizde çevre mühendisliği projesi veya bitirme tezi varsa rica etsem örnek olması açısında paylaşmanızı istiyorum. şimdiden teşekkürler..
  5. Tehlikeli atık lisans bitirme tezi

İyi akşamlar Ben bitirme tezim için evlerde oluşan tehlikeli atıklar konusunu seçtim. Acaba bu konuda nasıl bir çalışma yöntemi izlemeliyim? Önerebileceğiniz kaynaklar var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.