Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Döküm işlerinde Güvenlik Tedbirleri

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Kibar ERTEN tarafından hazırlanan Döküm işlerinde Güvenlik Tedbirleri adlı sunuma ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Döküm işlerinde Güvenlik Tedbirleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bakım ve Onarım İşlerinde Güvenlik

Kibar ERTEN tarafından hazırlanan Bakım ve Onarım İşlerinde Güvenlik adlı sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  2. Merdivenlerde Alınacak Güvenlik Tedbirleri

Merdivenlerde Alınacak Güvenlik Tedbirleri - MERDİVEN BASAMAKLARI: Merdiven kolları ve basamakları için kullanılacak kereste en azından sağlam ve birinci sınıf çıralı çam cinsinden olacak, üzerinde çatlak, yarık, çürük ve bir santimetre çapından büyük budaklar bulunmayacaktır. Basamaklar en çok 30 cm. ve eşit aralıklı olacaktır. (Yapıİşlerinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğü...
  3. Şantiyelerde kazı işlerinde alınacak güvenlik önlemleri hakkında İngilizce sunum

Arkadaşlar, bir çok şantiyenin başlangıcında ya da sırasında yapılan kazı işlerinde alınması gereken önlemleri anlatan bir sunumu ekte gönderiyorum.
  4. Kaynak işlerinde güvenlik

Baş iş müfettişi Kibar Erten tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  5. Çelik döküm tesisinde çevre ve iş güvenliği

Arkadaşlar yeni kurulacak olan çelik döküm tesisinin hem çevre hem de iş güvenliği açısından ilk olarak önemli yapılması gerekenler hakkında bana yardımcı olabilecek misiniz? Örnek çevre ile ilgili yasal izinler nasıl bir yol izlemeliyim. Daha yeni inşaası bitmek üzere olan bir tesis böle düşünerek cevaplarsanız sevinirim. Deneyimli yorumları, yardımları bekliyorum iyi çalışmalar herkese....