Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Doküman yönetimi

Konu, 'Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001)' kısmında Fahrettin Koşucu tarafından paylaşıldı.

1. Fahrettin Koşucu

Fahrettin Koşucu CMNet Üyesi

Fabrikadaki tüm dokümanlar bilgisayar ortamında tutuluyor ve yayınları buradan yapılıyor.Fakat kontrollü kopya dağıtımı imza karşılığı formla yapılmakta.Dağıtım ve yayın için sadece bilgisayar ortamına atıfta bulunarak bu imza karşılığı dağıtım olayını kaldırmak istiyorum.Bununla ilgili elinde örnek prosedür olan var mı.Böyle yapmamda bir sakınca olur mu.

Doküman yönetimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Döküman

selam arkadaşlar herkese kolay gelsin. Ambalaj atıkları üzerine çalışıyorum. İlk ögretim okullarında çocuklara yönelik seminer verecegim bu konu ile elinde döküman bulunan cd slayt veya yardımcı siteler.Yardımcı olursanız çok sevinirim. herkese kolay gelsin iyi çalışmalar. ozgurtirink@hotmail.com adresinden de bana ulaşabilir dileyen arkadaşlar.
  2. Cevremuhendisleri.net döküman formatları

Değerli üyeler, Sitemize özel hazırlayacağınız özel dökümanlarda çalışmalarda ekte verilen döküman formatlarını kullanabilirsiniz. Dökümanı oluşturduktan sonra PDF yaparak yayınlamanızda faydalı olacaktır.
  3. İş Sağlığı Döküman Bankası

Arkadaşlar bu bölümde işyeri sağlık biriminin ihtiyaç duyduğu iş sağlığı ile ilgili dökümantasyon desteği olacaktır.
  4. OHSAS ile ilgili döküman bankası

Bu bölümde OHSAS (İş sağlığı ve güvenliği Yönetim Sistemleri) ile ilgili genel döküman paylaşımı yapılmaktadır.
  5. Tehlikeli atiklar (döküman)

merhaba arkadaşlar, Tehlikeli atıklar dersinde makale yazılacak.Benim konum ise ÖZEL ATIKLAR VE BERTARAFI ; Asbest atılar Boya atıkları filtre atıkları yağ atıklar çeşitli çözgenler sprey kutuları vb. gibi tehlikeli özel atık olarak değerlendirdiğiniz konularla ilgili eger elinizde döküman varsa paylasabilir misniz ?