Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dosya indirme sorunu

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Tarık Can tarafından paylaşıldı.

1. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Arkadaşlar sitede rapid dosyalarından indirme problemi baya çoğaldı. Ben de bu durumu önlemek için ücretsiz bir upload sitesi olan " www.filefront.com " a yönelmiş durumdayım. Bu siteyi deneme aşamasındayım. Bundan sonra istediğiniz dosyaları bu siteden upload edicem. Gelen öneri ve şikayetlere göre devam edip etmeme kararı alacağım. Bu konuda türkçe ücretsiz upload sitesi tavsiye ettiğiniz var mı? Önerilerinizi beklemekteyim.

Dosya indirme sorunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dosya yükleme

Foruma yada özel konuşmaya bir excel dosyası nasıl yükleniyor. Yardımcı olabilirseniz...
  2. Vcf uzantılı dosya ?

Merhaba, samsung galaksy cep telefonum bozuldu ve tim e gidip rehber yedekleme fırsatım olmadan servise gönderildi. Telefon son demlerini yaşarken rehberi mailime göndermiştim. vcf uzantılı bir dosya geldi ancak açamıyorum. Telefon geldikten sonra bu belgeyi tekrar atsam rehber geri gelir mi ? yoksa umut dünyasında mı yaşıyorum :( yada başka bir alternatif bilen var mı :)
  3. Proje tanıtım dosya

elinde petrol boru hattı imaltı akaryakıt tankı ,çelik kontriksiyon işi yapan firmayla ilgili proje tanıtım dosyası örneği olan varmı? teşekkrler