Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dosya yükleme

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Ali Şimşek tarafından paylaşıldı.

1. Ali Şimşek

Ali Şimşek CMNet Üyesi

Foruma yada özel konuşmaya bir excel dosyası nasıl yükleniyor. Yardımcı olabilirseniz...

2. Çağdaş Nikbay

Çağdaş Nikbay CMNet Üyesi

benim bildğim mesaj yazıyorsun sonra gönder diyorsun. hemen sağ altta düzenle butonu cıkıyor.ondan sonra o butondan dosya eklenebilir

3. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Forumda tercihimiz özel paylaşımlar yerine, herkesin faydalanabileceği paylaşımlardır arkadaşlar.

4. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Özel mesajlarınıza dosya ekleyemiyorsunuz fakat forumda açılan konularda 500 mb dosya yükleme kapasitesi mevcuttur.

Dosya yükleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Dosya indirme sorunu

Arkadaşlar sitede rapid dosyalarından indirme problemi baya çoğaldı. Ben de bu durumu önlemek için ücretsiz bir upload sitesi olan " www.filefront.com " a yönelmiş durumdayım. Bu siteyi deneme aşamasındayım. Bundan sonra istediğiniz dosyaları bu siteden upload edicem. Gelen öneri ve şikayetlere göre devam edip etmeme kararı alacağım. Bu konuda türkçe ücretsiz upload sitesi tavsiye...
  2. tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans yükleme sorunu

lisans başvurusu için yükleme yapıyoruz teknik uygunluk raporunu yüklerken imzalama aşamasında bu hatayı alıyorum boyut 7.8 mb sıkıntının ne olduğunu bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  3. Vcf uzantılı dosya ?

Merhaba, samsung galaksy cep telefonum bozuldu ve tim e gidip rehber yedekleme fırsatım olmadan servise gönderildi. Telefon son demlerini yaşarken rehberi mailime göndermiştim. vcf uzantılı bir dosya geldi ancak açamıyorum. Telefon geldikten sonra bu belgeyi tekrar atsam rehber geri gelir mi ? yoksa umut dünyasında mı yaşıyorum :( yada başka bir alternatif bilen var mı :)
  4. Atık yükleme işinde iş güvenliği talimatı

Arkadaslar Merhaba, tesisimizde tehlikeli ve tehlikesiz atıklar için atık yükleme işlemi sırasında yapılacak işlemler ve alınacak önlemler için iş güvenliği talimatı hazırlamam gerekiyor. Özellikle iş güvenliği uzmanlığı olan arkadaşlardan destek bekliyorum. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler:)
  5. Proje tanıtım dosya

elinde petrol boru hattı imaltı akaryakıt tankı ,çelik kontriksiyon işi yapan firmayla ilgili proje tanıtım dosyası örneği olan varmı? teşekkrler