Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dünya sağlık örgütü yönetmelikleri

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Melis Tabak tarafından paylaşıldı.

1. Melis Tabak

Melis Tabak CMNet Üyesi

İyi akşamlar,
    ben dünya sağlık örgütünün (who) wastewater reclaimation ile ilgili yönetmeliklerini bulmaya çalışıyorum ancak bir türlü ulaşamadım. Bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa ve benimle payaşırsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dünya sağlık örgütü yönetmelikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Yönetmelikleri

merhabalar, Çevre yönetmelikleri ile ilgili (en çok kullanılan, yenilenen, maddelerin yorumlanması, detaylar, vb) bir çalışma yapıyoruz,Bu konuda en çok başvurduğunuz yönetmelikleri, konuları , en önemli maddeleri, uygulamadaki kullanım şekilleri ile ilgili sizlerin de görüşlerinizi bekliyoruz. iyi haftalar dileriz.
  2. Dünya Çevre Günü

1972 yılında İsveç’in Stokholm kentinde yapılan Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı'nda alınan bir kararla, 5 Haziran günü Dünya Çevre Günü olarak kabul edildi. Ülkemiz okullarında Haziran ayının ikinci haftası ile başlayan hafta Çevre Koruma Haftası olarak kutlanmaktadır.Çevrenin önemi ve tabiata saygı anlaşılmış korumanın bir ihtiyaç olduğu bu imza ile herkese duyurulmuş ve dünya çevre...
  3. Dünya savaşı z

Yapım: 2013 – ABD, Tür: Aksiyon, Dram, Korku, Süre: 113 dakika Yönetmen: Marc Forster, Oyuncular: Brad Pitt, David Morse, James Badge Dale, Julia Levy-boeken, Elyes Gabel, David Andrews, Mireille Enos, Trevor White, Sarah Sharman, Michiel Huisman, Julian Seager, Lee Nicholas Harris, Senaryo: Damon Lindelof, Max Brooks, Filmin Özeti :İnsanların bir savaş sonucu hayatını kaybedip...
  4. Dünya günü

29 Mart'ta dünya kararacak Başta iklim değişikliği olmak üzere çevre sorunlarına dikkat çekmeyi amaçlayan çevre hareketi ‘ Dünya Saati’ dolayısıyla, 29 Mart'ta 20.30 - 21.30 saatleri arasında, ışıklar dünya için kapatılacak. Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, WWF (World Wide Fund) tarafından ilk kez 2007 yılında Avustralya'da başlatılan uygulama, tüm dünyada 150'den fazla ülkede aynı...