Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

dünyada ve türkiyede su politikaları

Konu, 'Sempozyum ve Kongre' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

6 MART 2009 Cuma günü saat 13:00-17:00 arası Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumunda Dünya'da ve Türkiye'de Su Politikaları konulu bir panel düzenlenecektir. Panel programı aşağıdadır. Katılımlarınızı bekliyoruz.

PANEL

DÜNYA'DA VE TÜRKİYE'DE SU POLİTİKALARI

-DÜNYA SU POLİTİKALARI

FUAT ERCAN ( MARMARA ÜNİ. ÖĞRETİM ÜYESİ )

ŞÜKRAN TUNCER (YTÜ ÇEV-TEK)

ECE SOYDAN ( ÇMO ÖĞRENCİ KOMİSYONU )

-TÜRKİYE SU POLİTİKALARI

EYLEM TUNCAELLİ ( TMMOB İSTANBUL İKK )

PROF. DR. TAMER DODORGA ( ÇORLU SU YAŞAMDIR PLATFORMU)

ÖZGE GÖKMEN (ÇMO ÖĞRENCİ KOMİSYONU)

KÜBRA AYÇİÇEK ( ÇMO ÖĞRENCİ KOMİSYONU )

YER: YTÜ ODİTORYUM (YILDIZ-BEŞİKTAŞ)

TARİH: 6 MART 2009 CUMA

Saat: 13:00-17:00

TMMOB ÇMO İSTANBUL ŞUBE ÖĞRENCİ KOMİSYONU

TMMOB FMO İSTANBUL ŞUBE ÖĞRENCİ KOMİSYONU

TMMOB İMO İSTANBUL ŞUBE ÖĞRENCİ KOMİSYONU

TMMOB İSTANBUL EMO-GENÇ

TMMOB KMO İSTANBUL ŞUBE ÖĞRENCİ KOMİSYONU

TMMOB METALURJİ MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBE ÖĞRENCİ KOMİSYONU

TMMOB MMO İSTANBUL ŞUBE ÖĞRENCİ KOMİSYONU

TMMOB MİMARLAR ODASI İSTANBUL ŞUBE ÖĞRENCİ KOMİSYONU

YTÜ ÇEVRE VE TEKNOLOJİLERİ KULUBÜ

NOT: Panele Gaye Yılmaz ve de YTÜ öğretim görevlilerinden Prof. Dr. Beyza Üstün'de katılacaklar.

Hepinizin katılımını bekleriz..

dünyada ve türkiyede su politikaları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Alternatif Su Politikaları SEMİNERİ

Konuşmacılar: - Mehmet EKMEKÇİ (Hacettepe Üni. Hidrojeoloji Müh.) - İsmail KÜÇÜK (Meteoroloji Müh. Odası) Tarih: 25 Şubat 2009 Saat:14.00 Yer: Hacettepe Üniveristesi Beytepe Kampüsündeki K Salonu
  2. Küresel Kriz ve Çevre Politikaları

Evet değerli büyüklerimden bu konu hakkında ne düşündüklerini paylaşmalarını istiyorum. Bir sunum hazırlayacağım ve siz saygıdeğer arkadaşlarımın ve büyüklerimin fikirlerini öğrenmek istedim. Saygılarımla.
  3. Çevre danışmanlık firmaları ve fiyat politikaları

Arkadaşlar herkese selam, İstanbul ÇMO'da daha önce masaya yatırılan bir konu. Çevre danışmanlık firmaları hizmetleri ve fiyat politikaları. Piyasada inanılmaz bir karmaşa mevcut. Konuyu öncelikle bir alt konu üzerinden tartışmaya açmak istiyorum. Şurası kesin ki bir çok danışmanlık firması odanın hizmet bedeli belirleme kriterlerinin çok çok altında fiyatlarla iş yapıyor. (Örneğin...
  4. Dünyada sadece Türkiye'de

Doğu Anadolu’da yaşayan turnaların dünyadaki tüm turnalardan farklı bir alttür olduğu keşfedildi. Anadolu dağ turnalarının diğer turnalardan en önemli farkı başlarında kırmızı bir leke bulunmaması. 20 çiftten az sayılarıyla dünyanın en nadir turnası olduğu ortaya konan Anadolu dağ turnası (Grus grus archibaldii) Ardahan, Kars, Erzurum, Erzincan, Muş, Sivas ve Van’da yaşıyor. Anadolu dağ...
  5. Dünyada bir ilk!

[COLOR=#333333][SIZE=30px]Dünyada bir ilk! [COLOR=#333333][SIZE=16px]Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin güneşini tarımsal sulama amaçlı kullanacak ”mobil pil” üretildi [COLOR=#333333][SIZE=16px]Mobil pilin, diğer güneş pillerinden ve panellerinden farkı, değişik su kaynaklarına taşınabiliyor ve ürettiği elektrikle güneşi gün boyu otomatik takip edebiliyor olması. [COLOR=#333333][SIZE=16px]...