Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Duyuru (isg sınavı hakkında)

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

İşyeri hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı sınavına başvuru yapan işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanlarının dikkatine!

İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği uzmanlığı Sınavına girmek için Milli Eğitim Bakanlığı üzerinden başvuru yapmış ancak; almış oldukları sınav giriş belgelerinde fotoğrafları bulunmayan veya düzgün olarak çıkmayan adayların giriş belgelerine fotoğraflarını yapıştırarak sınava katılmaları mümkündür.
    Adayların sınava girebilmeleri amacıyla mutlaka nüfus cüzdanı veya eşdeğer belge ile sınav giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Not: kurs tarafından gönderilmiş bir bilgilendirmedir.

2. Gökhan Ş.

Gökhan Ş. CMNet Üyesi

teşekkürler zeynep hanım

3. sınav soru ve cevapları

Ekli Dosyalar:

4. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Sınav ne zaman açıklanıyor bilgisi olan var mı?

5. Fatma Gül Es

Fatma Gül Es Genel Yönetici

Cansu Bağ ve jn6zo bunu beğendi.
  6. Hüseyin Özçelik

Hüseyin Özçelik CMNet Üyesi

Resmi sonuçlar 12 haziran diye biliyorum

Cansu Bağ bunu beğendi.
  7. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Teşekkürler =)))

8. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

69 ile kalmak nasıl bir duygu bunu tadacağım... hatalı sorular iptal olursa belki geçer miyim acaba :p

9. Fatma Gül Es

Umarım geçersiniz Ayçelen Hanım, ve hatta umarım geçeriz :) En büyük korkumdu benim de 65-70 arasında bir puan ile kalmak; şimdilik geçiyor gibiyim (umarım hafızam bana kötü bir oyun oynamıyordur..), ama kalacaksam da 60 ile filan kalayım lütfen.. :)

10. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim, benden ümit gitti umarım siz geçersiniz. benim geçme şansım var mı ki hala :) ?

şu hatalı soru dedikleri iptal edilirse ne oluyor ? kalan soru sayısı üzerinden mi hesağlanıyor ?

11. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Doğru kabul ediliyor da yanlış soru olup olmadığı ne zaman açıklanıyor bilgisi olan var mı?

12. Fatma Gül Es

Doğru olarak sayılmıyor mu? Yani öyledir inşallah.. Tabii bir de bizim de yanlış yaptıklarımız ise o iptal edilenler tadından yenmez vallahi :)

Onun için de öncelikle itiraz edilmesi gerekiyordur diye düşünüyorum Cansu Hanım.. İtirazlar da 3 işgünü içinde yapılıyormuş. Yukarıda verdiğim linkte yazıyor o da..

13. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

aslında hatalı soru varsa ve benim yanlış yaptığım soruysa güzel olur evet, ancak benim doğru yaptığım ama herkese hatalı gelen sorular da benden kesileceği için sonuç pek değişmeyecek :)

14. Habibe Gözde Karayel

Habibe Gözde Karayel CMNet Üyesi

itirazlar bugün dahil 3 iş günü içinde yapılıyor. itiraz edilen her soru için 10tl yatırılıyor. dilekçeye yazılıp ek olarak dekont ilave ediliyor. yanlış olan sorunuz iptsl edilirse +1 puan alıyorsunuz. ama sizin doğru olan sorunuz iptal edilirse puanınızda herhangi bir değişiklik olmuyor.

Fatma Gül Es bunu beğendi.
  15. Fatma Gül Es

Aa, 10 gün içinde İSGGM tarafından incelenip adaylara yazılı olarak bildirilecekmiş, çok özür dilerim, dikkatsizlik yapmışım :(

Teşekkür ederim düzeltmeniz için Habibe Hanım, yukarıdaki mesajımı düzeltiyorum ben de şimdi.

16. Habibe Gözde Karayel

Habibe Gözde Karayel CMNet Üyesi

rica ederim Fatma Hanım :) umarım hakkımızda hayırlısı olur :)

17. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

benimde ya 69 ya 70 hatırlayamadıgım sorular var inşallah yanlış yaptıgımız sorular iptal olurda geçeriz :)

18. Serap Töre Çelik

Serap Töre Çelik CMNet Üyesi

arkadaşlar ben de önümüzdeki sınava gireceğim, siz böyle söyleyince gözüm korku gerçekten :(
    umarım hepiniz geçersiniz :)

19. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

her soru için 10 tl vermek ne saçma...hem hatalı soru bas hem üstüne para iste, bir de sonuç çıkmazsa tam olacak :)

20. Fatma Gül Es

Hatalı soru hazırlayacaklarından o kadar eminler ki; ek gelir elde etmeyi garantilediler bence ;)

Habibe Gözde Karayel bunu beğendi.
Duyuru (isg sınavı hakkında) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. TopraK Kirliliği ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yönetmelik Hakkında Duyuru

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü'nden bir duyuru; Yönetmelik geçiş süresi bir yıl uzatılıyor. 06.08.2010 tarihli ve 27605 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yürürlüğe giren “Toprak Kirliliğinin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmiş Sahalara Dair Yönetmelik” in uygulamasında esas teşkil eden “Kirlenmiş Sahalar Bilgi Sisteminde yaşanabilecek aksaklıklar ve günümüz teknoloji, bilgi sistemleri...
  2. Işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

[FONT=tahoma][COLOR=#466178]Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği 2013 yılında yapılacak ikinci ve üçüncü “işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı” sınavları, 18 Ağustos 2013 Pazar ve 23 Kasım 2013 Cumartesi günleri yapılacaktır. [FONT=tahoma][COLOR=#466178] 1- Söz konusu sınavlarla ilgili uygulama duyurusu, - İkinci sınav için 01...
  3. Iş güvenliği uzmanlığı sınavı hk. duyuru

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ile ilgili duyuru ekteki dosyadadır.
  4. Çok tehlikeli işlerde görevlendirilebilecek (c) sınıfı iş güvenliği uzmanları hakkında önemli duyuru

Merhaba, İSG Katip'te aşağıdaki duyuruya rastladım. Çalışma Bakanlığı'nın sitesindeki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz, İSG Katip'teki ekran görüntüsünü de ekte görebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgisi olan kişiler paylaşımda bulunursa iyi olur. İyi çalışmalar. Çok Tehlikeli İşlerde Görevlendirilebilecek (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Hakkında Önemli Duyuru !!! Bilindiği üzere...
  5. 23 şubat 2014 sınavı ile ilgili duyuru

23 Şubat 2014 tarihinde yapılacak sınava girecekler için belge sınıfı sorgulama rehberine ekten ulaşabilirsiniz.