Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Duyurular bölümünde yaşanan problem

Konu, 'Öneriler ve Şikayetler' kısmında Göksel Kurtuluş tarafından paylaşıldı.

1. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Duyurular bölümündeki mesajlar/konular gözükmüyür ve yeni konu girişi yapılamıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
    Ekran görüntüsünü ekte görebilirsiniz.

DUYURULAR.jpg

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Teknik bir hata oluşmuş en kısa zamanda konuyla ilgileneceğiz. Bildirim içinde ayrıca teşekkürler..

3. Göksel Kurtuluş

Teşekkür ederim...

4. Göksel Kurtuluş

hızlı çözüm için teşekkürler :)

Duyurular bölümünde yaşanan problem konusuna benzer içeriklerimiz
  1. HES tünel patlatma sonrası yaşanan ölümlü iş kazası

Arkadaşlar, geçen yaz haber verilmeden yapılan tünel patlatması sonucu 1 işçi yuvarlanan kayaların altında kalarak hayatını kaybetmiştir. Vücudundaki tüm kemikleri kırılmıştır. Resim, üzerindeki kayalar kaldırıldıktan sonra çekilmiştir.
  2. 14001 ve 18001 sistem belgelendirmede yaşanan sıkıntılar

Merhaba çalıştığım firmaya 14001 ve 18001 sistemlerini kurmaya çalışıyorum.Sistemin dökümantasyonunu hazır bir şablonu firmaya oryante ederek tamamladım.Fakat bazı sorularım var yardımcı olabilirseniz sevinirim. a)sistem Tse v.b. akredite bir firmadan denetlenmeden önce sistemin minimum ne kadar süre çalışması gerekir? b)dökümantasyon haricinde; isg kurulu ve toplantıları oluşturmak,isg...
  3. Çöktürme havuzunda problem...

İşletme konusunda sanırım biraz zayıfım bu yüzden bilen birilerine sormak ihtiyacı duydum yardım ederseniz sevinirim... Yaptığım tesisi 500 m3/gün kapasiteli , uzun havalandırmalı aktif çamur sistemi... Tesis deniz kenarında bir beldede... Tesise yaklaşık 10-15 gündür su alıyorum. Tesisteki oksijenmetre arızalı çıktı bu yüzden aeratörleri 1 saat dur 15 dak. çalış şeklinde çalıştırıyorum....
  4. Dünyada Son Yaşanan Gelişmeler İle İlgili (Ciddi ve Güzel Bir Tespit)

Yaklaşansaat'in Yorumu DÜNYA "KIYAMET SAVAŞI"NA GİDİYOR! İslam coğrafyasında 11 Eylül saldırılarının 11. yıldönümünde ortaya çıkan ABD'ye yönelik saldırılar- protestolar, özellikle Libya'da ABD büyük elçisinin ve elçilikte görevli kişilerin öldürülmesiyle sonuçlanmıştır. Bu saldırıların görünür tetikleyici sebebi, İnsanlığın son rahmet elçisi ve İslam peygamberi olan Hz....
  5. Geri dönüşümün toplanmasında yaşanan sorunlar

Geri Dönüşümün toplanması esnasında yaşanan sorunlar ile ilgili bir yazı dizisi yazma düşüncesi ile ilk yazımı yazdım arkadaşlar. Bundan sonra ki konularda yer verilmesini istediğiniz durumları da bu başlık altında belirtirseniz değinmeye çalışacağım. Ayrıca eleştiri ve görüşlerinizi de buradan bildirebilirsiniz. http://www.hamitpehlivan.com/geri-donusum/