Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düzenli depolama sahalarında çalışanlara

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

bir sorum olacak. yav, gün içinde bu koku üzerimize siniyor ya, akşam nasıl kurtulmalı o kokudan?
    kükürtlü sabun? asit banyosu? baz banyosu? aktif karbon?

Düzenli depolama sahalarında çalışanlara konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık Düzenli Depolama Sahalarında Atıkların Aerobik ve Anaerobik Ayrışması

KATI ATIK DÜZENLİ DEPO SAHALARINDA ATIKLARIN AEROBİK VE ANAEROBİK AYRIŞMASI ÜZERİNE SIZINTI SUYU GERİ DEVRİNİN ETKİLERİ Çevre Yük. Müh. Mehmet Sinan BİLGİLİ FBE Çevre Mühendisliği Anabilim Dalında Hazırlanan DOKTORA TEZİ Tez Savunma Tarihi : 10.02.2006 Tez Danışmanı : Prof. Dr. Ahmet DEMİR Dosya Ektedir.
  2. Düzenli Depolama Tesisi Tasarımı

Arkadaşlar düzenli depolama tesisi tasarımı ile ilgili bir sunum hazırlıyorum. Elinde bu konu ile ilgili görsel bilgiler olan varsa ve paylaşırsa cok sevinirim. İyi çalışmalar.
  3. düzenli depolama sahalarında ayrıştırma

merhaba arkadaşlar; düzenli depolama sahalarında geri dönüşümlü atıkların ayrıştırılmasını yasaklayan ilgili madde yönetmelik veya genelgelerde mevcut muydu.? ilgili bütün yönetmelik/genelgelere baktım ama bulamadım/göremedim.hatırladığım kadarıyla böyle bir madde vardı.
  4. Düzenli Depolama Tesisi

Arkadaşlar düzenli depolama tesisi inşaat aşamasından sonra alınacak izinler hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
  5. Düzenli depolama işletme planı

arkadaşlar merhabalar, düzenli depolama için işletme planı hazırlayan varmıdır acaba,acil yardımcı olursanız sevinirim.