Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düzenli Depolama Sahalarının tasarımı

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Nereden aldığımı hatırlayamadığım çok güzel bir kaynak. Dökümanda resimler eksik ama çok değerli bilgiler var. Herkese faydalı olacağını düşündüğüm bu dökümana ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

2. Mert Alagöz

Mert Alagöz CMNet Üyesi

Merhaba Fatih Bey, yüklemiş olduğunuz veriyi indirdim fakat bazı şekiller açılmadı. Nedeni hakkında bir bilginiz var mı?
    Sekiz yıl önce yüklemişsiniz, elinizde hala mevcut ise sizde şekillerin açılıp açılmadığına bakabilir misiniz?

3. Aydın Demirel

Aydın Demirel CMNet Üyesi

ARKADAŞLAR BU KONUDA MEVZUATLARI DA DAHİL SİZLERE ŞİMDİLİK BUNLARI GÖNDERİYORUM. GEREKLİ OLURSA BAŞKA BELGELERDE GÖNDEREBİLİRİM. İYİ ÇALIŞMALAR.

mcelebi bunu beğendi.
Düzenli Depolama Sahalarının tasarımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Evsel Katı Atık Düzenli Depo Alanı Tasarımı

Bu paylaşımım da, ödev amaçlı yaptığım bir çalışmayı koyuyorum. Evsel katı atıkların düzenli depolama yöntemi ile bertarafına yönelik bir projedir. Malasef projemin bir takım eksiklikleri var, örneğin sızntı suyunun arıtımına yönelik bir proses projemde yok, çok konuyu anlatmaya yönelik detay da yok ama en azından fikir sahibi olmak açısından istifade edileceğine inanıyorum.
  2. Düzenli Depolama Tesisi Tasarımı

Arkadaşlar düzenli depolama tesisi tasarımı ile ilgili bir sunum hazırlıyorum. Elinde bu konu ile ilgili görsel bilgiler olan varsa ve paylaşırsa cok sevinirim. İyi çalışmalar.
  3. Düzenli Depolama Tesisi

Arkadaşlar düzenli depolama tesisi inşaat aşamasından sonra alınacak izinler hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
  4. 1. sınıf düzenli depolama tesisi

Arkadaşlar 1. sınıf düzenli depolama tesisi hangi illerde var bilen var mı?
  5. 2.sınıf düzenli depolama tesisi

Arkadaşlar merhaba Ben Niğde-Aksarayda çalışıyorum, bizim çok fazla sondaj çamurumuz mevcut, organik ve inorganik açıdan tehlikesiz, sadece ekotoksik özelliği vardır, ve bunun 2.sınıf düzenli depolama tesisine gitmesini düşünüyoruz, Aksaray iline yakın herhangi bir şehirden 2.sınıf düzenli depolama tesisini bilen kimse varmı, haberdar ederseniz çok sevinirim. Hepinize iyi çalışmalar dilerim.