• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Düzenli depolama verileri

azize demir

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
düzenli depolama
2. sınıf düzenli depolama tesisleri için (evsel atık-belediye atıkları) çevre bilgi sistemine veri girişi yapılırmı? Hiç yapan oldumu acaba?

Bu ay yaptım KDS girişleri. Tehlikesiz atık karışık belediye atıkları olarak aylık girişleri yapılıyor.

@İsmail uysal
Teşekkürler.
Ambalaj atıkları için sisteme giriş yapıyoruz biz. Aynı Şifreyle girip uygulamamı eklememiz gerekiyor acaba.
KDS;kütle denge tabloları denen şeymi oluyor. Buraya sadece kantar fişlerindeki tonajlar ve tarihler giriliyor. Bu konudada biraz bilgi verebilirmisiniz.

@azize demir
KDS(kütle denge sistemi) açık olması lazım öncelikle tehlikesiz atık butonundan giriş yapmalısınız.
Aylık olarak toplam kantar fişleriyle nereden geldiğini belirterek girişleri yapabilirsiniz.
kütle denge klavuzu yükledim detaylı bilgi mevcuttur.
umarım yardımcı olmuştur kolay gelsin

Ekli dosyalar

• KutleDengeKlvz_tesis2 (1).pdf
    2.8 MB · Görüntüleme: 63
Maden sektörüne ait üretim artığı toprağın 2. sınıf düzenli depolama tesisinde depolanabilmesi için içeriğindeki kuru madde-nem miktarı
%35-%65 mi yoksa %50-%50 mi olmalıdır?

Merhaba arkadaşlar bir katı atık düzenli depolama tesisine entegre edilecek bölümler var, ön fizibilite yapılacak, fermantasyon sistemi (3885.75 m2) kapasite ve teknik özellikler , yaklaşık maliyet gibi bilgileri edinmem için elinizde örnek proje var mı?