Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düzenli deponi alnlarında toksikoloji

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Erdem Akgül tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

değerli meslektaşalrım merhaba;
    bir konuda imkan dahilinde sizlerden yardım talep edeceğim.elinde düzenli deponi alanlarında iş-yönetim planı ile ilgili döküman olan arkadaşımız varsa paylaşırsa veya fikir beyan edebilirse sevinirim.özelde deponi alanında gerçekleştirlicek yönetim planı endüstriyel toksikoloji yönünden ele alınacaktır.

2. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

merhaba ;

mesajınızın üzerinden çok süre geçmiş ama hiç cevap veren olmamış. aradınızı umarım bulmuşsunuzdur. yinede düzenli depolama alanlarının işletilmesi ile ilgili işletme planları mevcut. "yönetim planı endüstriyel toksikoloji yönünden ele alınacaktır." cümlesini tam anlayamadım .

iyi çalışmalar

Düzenli deponi alnlarında toksikoloji konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deponi Sızıntı Sularının Arıtma Teknikleri ve Örnek Tesisler

Deponilerde sızıntısuyu kalitesinin ve miktarının belirlenmesi ve kontrolü deponinin uzun süredeki etkilerinin neler olabileceğini saptamak açısından çok büyük bir önem arz etmektedir. Havalandırmalı lagünler veya aktif çamur havuzları sık pratik uygulamalardandır. Ancak sızıntı su içindeki parametrelerden KOI ve AOX değerleri çok yüksektir. Bu nedenle de alışılan ve sık uygulanan...
  2. katı atık deponi sahası

arkadaşlar bununla ilgili olarak elinde dökümanı olan yokmuu
  3. Toksikoloji ve Halk Sağlığı

Toksikoloji ve Halk Sağlığı dersi notlarına sahip olan arkadaşlar paylaşabilirler mi ? herkese teşekkürler...
  4. Atatürk üniversitesi - toksikoloji ders notları

2. sınıf dersleriyle paylaşımlara tam gaz devam..
  5. Deponi sahası

Termik santralimiz için yrni bir düzenli deponi tesisi kurmak istiyoruz. Bunun için izleyeceğimiz yol nedir? izleyeceğimiz prosedür nedir?