Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düzenli deponi alnlarında toksikoloji

Konu, 'ARŞİV' kısmında Erdem Akgül tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

değerli meslektaşalrım merhaba;
    bir konuda imkan dahilinde sizlerden yardım talep edeceğim.elinde düzenli deponi alanlarında iş-yönetim planı ile ilgili döküman olan arkadaşımız varsa paylaşırsa veya fikir beyan edebilirse sevinirim.özelde deponi alanında gerçekleştirlicek yönetim planı endüstriyel toksikoloji yönünden ele alınacaktır.

2. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

merhaba ;

mesajınızın üzerinden çok süre geçmiş ama hiç cevap veren olmamış. aradınızı umarım bulmuşsunuzdur. yinede düzenli depolama alanlarının işletilmesi ile ilgili işletme planları mevcut. "yönetim planı endüstriyel toksikoloji yönünden ele alınacaktır." cümlesini tam anlayamadım .

iyi çalışmalar

[ATTACH] 20/06/2014 tarihli yazıyla sadece ilgili maddelerdeki bedelsiz sartı aranmaksızın ibaresi iptal edilmiştir. Süreç aynen devam etmektedir. @burakakdemir Ofisten çıkan A4 ve benzeri tür kağıtlar zaten ambalaj atığı kategorisinde...
25 Eylül 2017
9
0
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] evet ama yolunda gitmeyen şeyler var :) ???
28 Temmuz 2017
126
0
28 Temmuz 2017
126
0
28 Temmuz 2017
126
0
@arahmankrc Hayır çözemedim aynı. ben çözdüm yaptım bugün java ya tıkla security yerine tıkla edit site lise yerine adresi kopyala e imza nın takılı olduğundan da emin ol bide internet explorer den gir büyük ihtimalle windows 10 kullanıyorsun...
28 Temmuz 2017
126
1
@arahmankrc Dediklerinizi yaptıım edge , sildim dün tekrar denedim olmadı şimdi başka bilgisayardan yapıyorum 2 gündür de bu sorunla karşılaşıyorum e imza cihazımda mı sorun var acaba? [ATTACH]
28 Temmuz 2017
126
0
ben başvuru yapıcam ama ekran açılmıyor kimlik bilgileri kaydettikten sonra mı açılacak @Merve Akgül
28 Temmuz 2017
126
0
Evet su endüstriyel atık su arıtma da diamonyum fosfat ve seker kullaniyorum.Endustriyel olduğundan dolayı Bakteri alıyor ve yukarıdaki besinler ile bekliyorum.Lakin kapasitem yetmiyor çünkü 15 ton/saat ortalama ile biyolojoye su geliyor.Ve bu...
17 Ağustos 2017
14
0