Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında dilek kaya tarafından paylaşıldı.

1. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar elinde düzenli katı atık sahası ile ilgili fizibilite raporu olanlar paylaşabilirmi?Tşkler...

2. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

3. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

çok çok tşk ediyorum.

4. ipek aksangür

ipek aksangür CMNet Üyesi

çevre fizibilite raporu örneği nerden bualbilirim acaba..linkler hata veriyor

5. Nurullah Özdemir

Nurullah Özdemir CMNet Üyesi

6. alpinist87

alpinist87 CMNet Üyesi

Merhaba Vesysel Bey,
    Linklerde aynı paylaşımı yapma şansınız var mı acaba?

7. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dosya ektedir arkadaşlar.İndirip almışım arşivime zamanında.

Ekli Dosyalar:

Nurullah Özdemir bunu beğendi.
  8. alpinist87

alpinist87 CMNet Üyesi

Çok teşekkürler Fatih Bey

9. Nurullah Özdemir

Nurullah Özdemir CMNet Üyesi

Çok teşekkürler Fatih Bey

Düzenli Katı Atık Depolama Sahası Fizibilite Raporu Örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Katı Atık Düzenli Depolama Sahalarında Atıkların Aerobik ve Anaerobik Ayrışması

KATI ATIK DÜZENLİ DEPO SAHALARINDA ATIKLARIN AEROBİK VE ANAEROBİK AYRIŞMASI ÜZERİNE SIZINTI SUYU GERİ DEVRİNİN ETKİLERİ Çevre Yük. Müh. Mehmet Sinan BİLGİLİ FBE Çevre Mühendisliği Anabilim Dalında Hazırlanan DOKTORA TEZİ Tez Savunma Tarihi : 10.02.2006 Tez Danışmanı : Prof. Dr. Ahmet DEMİR Dosya Ektedir.
  2. Katı Atık (Çöp) Depolama Sahası Yer Seçimi ve Çevre Koruma Önlemleri

Katı Atık (Çöp) Depolama Sahası Yer Seçimi ve Çevre Koruma Önlemleri Evsel ya da Endüstriyel Katı Atıklar, düzenli ve sağlıklı şekilde bertaraf edilemediği zaman çok ciddi çevre sorunlarına neden olabilmektedir. Çağdaş yaşamın doğal bir sonucu olan bu atıklardan kaçınmak olanağı bulunmadığına göre onu çevreye en az zarar verecek şekilde bertaraf etmek zorundayız...
  3. Düzenli katı atık depolama sahası projesi

Selam arkadaşlar !.. Ben anadolu'da bir belediyenin katı atık depolama sahası için proje tasarlayacağım. Forumda daha önce böyle bir çalışması olan arkadaşımız varsa paylaşırsa çok sevinirim bana örnek olması açısından. Herkese iyi çalışmalar!...
  4. Katı Atık Düzenli Depolama Sahası Projem

Son sınıfta teknik seçmeli bir derste yaptığım projey paylaşıyorum umarım işinize yarar.
  5. Katı atık depolama sahası için yapı kullanım izni

Arkadaşlar Düzenli Depolama sahasında bulunan binalarımız için ruhsatları yapı kullanım izinlerine çevireceğiz; yalnız LOT için alınan ruhsatında Yapı Kullanım İznine çevrilmesi gerekiyor mu ? Bilgisi olan paylaşsın lütfen :confused: