Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düzensiz depolama sahalarını kapatma, ıslah ve rehabilitasyonu

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Hazel Candan tarafından paylaşıldı.

1. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

R&r teknik hizmetlerin hazırladığı bir çalışma tam kaynağı bilemiyorum.

Ekli Dosyalar:

2. Sinem Yılmaz

Sinem Yılmaz CMNet Üyesi

link çalışmıyor.yenileme yapılması gerekiyor sanırım ya da bu konuyla ilgili elinde başka dökümanı olanlar paylaşırlarsa sevinirim.şimdiden teşekkürler :)

3. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Linkte problem yok sinem hanım, indirilebiliyor...

4. Serhat Güler

Serhat Güler CMNet Üyesi

linkte sorun yok ama dosya bozuk açılmıyor.

5. Hazel Candan

Hazel Candan CMNet Üyesi

evet açılmıyor ilk yüklediğimde açılıyordu oysa nasıl olduki yeniden yükleme imkanım yok ama R&r teknik hizmetler yazınca google çıkabilir.

6. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

Arkadaşlar aynı döküman bende var yeniden ekliyorum. İyi çalışmalar.

Bu konuda daha kapsamlı çalışmalarım var. İnş. ileriki aşamalrda onlarıda paylaşacağım.

Ekli Dosyalar:

7. Sinem Yılmaz

Sinem Yılmaz CMNet Üyesi

arkadaşlar bu dosya da bozuk.herkesin elinde aynı çalışma mı var?çeşitlilik olursa iyi olur diye düşünüyorum.

8. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Dosyayı ekleyen arkadaşlarda dosya açılıyorsa PDF olarak ekleyebilirler mi siteye. Bu şekilde sorun çözülür sanırım..

9. Şener Şeker

Şener Şeker CMNet Üyesi

bu dosyayı indiremiyorum yardımcı olurmusunuz bağlantı kesildi dio indirmeya çalışınca...

10. Veysel Kılıç

Veysel Kılıç Genel Yönetici

11. Şener Şeker

Şener Şeker CMNet Üyesi

12. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

Düzensiz depolama sahalarını kapatma, ıslah ve rehabilitasyonu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tesis kapatma planı

Merhaba geri kazanım tesisi için tesis kapatma planı hazırlamamız gerekiyor bununla ilgili elinde örnek olan dönebilir mi?
  2. Tesis kapatma

merhabalar , danışmanlığını yaptığım bir cevher zenginleştirme tesisi var elimizde. bunlar demir cevheri çıkaran bir maden. kırma eleme yıkama üniteleri var. bu ünitelerden çıkan atık dinlendirme havuzuna alınıyor ve bu havuzdaki şu çökeltimden sonra sisteme tekrar geri veriliyor. havuzda biriken atıkta aynı saha için de bir alanda biriktiriliyor. proses bu. yalnız bu tesisin bir sıkıntısı...
  3. düzensiz depola alanlarının rehabilitasyonu

düzensiz depolama alanlarının rehabilitasyonu merhabalar; uzun süre düzensiz depolama yapılan bölgedeki atıklar için sızıntı suyu oluşma durumu hakkında yorum yapabilir misiniz..?bu alandaki atıklar için taban teşkili (kil,jeomembran,jeotekstil,...)yapmaya gerek var mıdır??
  4. Maden ocaklarının rehabilitasyonu ile ilgili ced raporu

Arkadaşlar maden ocaklarının doğaya kazandırma çalışmasıyla ilgili çed raporu olan yada bilgisi olan varmı paylaşabilirse benimle çok makbule geçer
  5. Atık beyan sistemi kapatma

Firmaya ait tehlikeli atık beyan sistemini kapatmak istiyorum.Firma faal değil ,bundan sonra atık oluşumu gözlenmemektedir , ne yapabilirim.İl müdürlüğüne nasıl bir dilekçe yazmam gerekiyor.Ek olarak sunmak gereken belge var mı ?