Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-çed kullanıcı adları ve şifreler

Konu, 'Çevresel Etki Değerlendirmesi' kısmında E.Onur Özçiçekçi tarafından paylaşıldı.

1. E.Onur Özçiçekçi

E.Onur Özçiçekçi CMNet Üyesi

Arkadaşlar biliyorsunuz ÇED Süreci artık çevrim içi olarak yürütülecek.

Konu ile ilgili olarak Bakanlık'tan yazı geldi. Kullanıcı adları ve şifreler daha önce bildirmiş olduğumuz mail adreslerine gönderilmiş. 10.04.2013 tarihinden itibaren sistem üzerinden yeterlik başvurusunu gerçekleştirmemiz gerekiyor. Sisteminin adresi: eced.csb.gov.tr

Haberi olmayan arkadaşlar var ise duyurulur.

Bakanlık Yazı cmnet.jpg

biyomelek ve Yusuf Özkır bunu beğendi.
  2. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Proje tanıtım dosyası hazırlamak zorunda olmayan tesisler kendileri ÇED görüşü alabilecekler mi?
    Websitesine girmeye çalıştım bu sayfa kullanılamıyor bilgisi geldi.

3. E.Onur Özçiçekçi

E.Onur Özçiçekçi CMNet Üyesi

ÇED yönetmeliği kapsamı dışında yer alan firmaların başvurularını il müdürlüğü personeli yada bizler yapıyoruz. Ama onların paneli biraz farklı, form gibi yani.

Ankara'daki e-çed eğitiminde, "vatandaşların çed görüşü sorma haklarını ellerinden alamayız. Kendileri dilekçe ile başvuracaklar. Sonra İl müdürlüğümüze gelip, bir personel yardımıyla başvurularını yapacaklar" şeklinde söylendi. Tabi biz yine vekalet ile "vatandaş"ın işlerini yürütebiliriz.
    Ayrıca sistem henüz açılmadı. Yeterlik tebliğ'i sisteme uyarlanacak. Tebliğ çıktıktan sonra sistem devreye girecek. Ama ben linki paylaştığımda siteye girilebiliyordu. Herhalde devre dışı bıraktılar.

E-çed kullanıcı adları ve şifreler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. E-izin sisteminde kullanıcı adı ve şifre problemi

merhaba arkadaşlar...e izin sistemine girişte kullanıcı adı ve şifre konusunda problem yaşıyoruz..ya şifre yanlış diyor ya da böyle bir kullanıcı adı yok diyor sistem...şifremi ve kullanıcı adını ınuttum kısmına geldiğimde ise mail adresinin yanlış olduğunu söylüyor..bu durumda ne yapabilirm?
  2. Online sistem kullanıcı adı ve şifresi

Arkadaşlar; danışmanlığını yapmaya yeni başladığımız firmanın kullanıcı adı ve şifreleri elimizde yok. tekrar bir talep mi oluşturalım yoksa dilekçe ile il çevreden öğrenebilirmiyiz var olan kullanıcı adı ve şifreyi