• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

Arkadaşlar sisteme yüklenen belgerin ıslak imza ile mi taratılması gerekli yoksa fotokopiden taratıp yüklesekte olur mu sonuçta elektronik olarak imzalıyoruz ?

maalesef sistem her bilgisayarda doğru çalışmıyor.javayı,ie sürümlerini ,imza programlarını doğru kurduğum ve dosya yükleyebildiğim halde ben de kendi bilgisayarımda dosya görünteleyemiyorum.başka bilgisayardan açmak zorunda kalıyorum.

@Murat Akyüz

tüm yazılan yöntemleri deneyin olmaz ise, benim de w8 için kullandığım farklı bir yöntem önereceğim.

Arkadaşlar merhaba

Çevre görevlisi olarak çalışmakta olduğum firma adına daha önceki senelerde bu işle ilgilenen arkadaşlar yanlışlıkla işletme bilgileri altında tesisler kısmına birden fazla aynı başlık açmışlar ben bunlardan daha önce danışmanlık firmasının yürüttüğü tesisi seçip üstüme aldım ancak bir sorun çıkabilir mi bunları iptal ettirmek gerek mi bunu öğrenmek istiyorum

Arkadaşlar benim sorunum java 32 bit ve explorer 8 ile çözüldü. Bilgisayarda bunların yüklü olması gerekiyor. Yardımı olacaksa deneyin. Ama önce javayı komple kaldırmak gerekiyor.

@Murat Akyüz

girmiş olduğunuz bilgisayarlardaki explorer srümü saın explorer10 olmasın eğer öyleyse explorer9'a geri yüklemenizle işlem yapabilirsiniz.

bende de aynı sorun olmuştu, bu şekilde sorun ortadan kalktı.

Merhaba arkadaşlar;

yanlışıkla bakanlık çevre görevlisine kayıt oldum.silebilirmiyim yada ne yapmam gerekir.teşekkürler...