• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

merhaba arkadaşlar,
GFB süreci ne zaman başlar yani GFB ye hangi aşamada başvurmam lazım. tesis faaliyete geçtiğinde mi yoksa gerekli belgeleri hazırlayınca başvuru yapabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim...
TELEKKÜRLER

@hüsne
Anladığım kadarı ile siz ek belge isteklerini sisteme yüklemişsiniz, çevre il müd. yetkiliden kaynaklı bir sorun gibi görülüyor. Konu hakkında yetkiliyi Cihan Bey'e yönlendirebilirsiniz. (0312.410.19.19)

Sedat bey merhabalar,

sizi gördüğüme çok memnun oldum ve iyi ki varsınız diyorum...:)
Ek-2 kapsamında ki tesis için işletme protokolü yaparken, ekrana YETKİLİ ONAYI BEKLEYEN BİRDEN FAZLA MESLEK BİLGİSİ BULUNDU yazısı gelmektedir.
Bu nedenle bu onaylar yapılmadan , aynı tesis ile protokol işlemlerini gerçekleştiremiyorum. İşletme protokol işlemlerini tıkladığımda ,aynı yazı ekrana gelmektedir.
sayfam ile ilgili sıkıntıları ek de gönderiyorum.

İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim..
Tesis Vergi No: 2290052078

Meslek Bigileri.jpg

Protokol onayı.jpg

@Turan ELİEYİOĞLU
Önce danışman firma yetkiliniz tarafından Çevre Görevlisi İşlemlerinde eksik kalan imza anlanlarında imza atmaları gerekmektedir. Ondan sonra kendi portalınıza girişi yapın Kişi Bilgileri>>>Meslek Bilgileri alanında sayfanın en altında bulunan "İmzala" butonu ile bu daveti kabul edin. Danışman ata bölümünden de tesislere çevre görevlisi olarak atama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sedat bey ,

Ben Ek-2 kapsamındaki firmanın çevre görevlisiyim, yani danışman firmada çalışmıyorumve tesis çalışanıyım.Bu durumda ne yapmam gerekiyor acaba...

teşekkür ederim...

@Turan ELİEYİOĞLU
Geçmişte kalan bir protokol işleminiz askıda kalmış :) ondan dolayı bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Meslek bilgileri alanına girin orada sayfanın altında imzala ve red butonları görülüyor mu?

Çevre sistemiyle alakalı sorunları cihan bey çözemiyor ne yazıkki. balanlığın sözleşmesi bitmiş yeni sözleşme imzalayana kadar sorunların çözümünde kimse yardımcı olamıyor bilginize. Ayrıca bakanlık bu konuda baya hızlıdır :) 2 aydamı anlaşır 3 aydamı anlaşır muallakta:)

Ben konuların kitlenmesini ve sabit kalma özelliğinin kafanıza göre kaldırılmasını kınıyorum.
Yıllarca hiçbir çıkar olmadan verilen desteğin ardından bu hareketi hoş karşılamadım.
Önce bir bilgi verin, fikir sorun sonra kişilerin konuları hakkında değişiklik yapın.
Şahsen ben Sedat Azizoğlu , Alper Bilgin , ciciadmin gibi insanları bu forum'a yönlendiren ve daha öncesinde uzunca destek veren kişi olarak şu dakikadan sonra cmnet ile ilişkimi kesiyorum.
Beni eskiden tanıyan arkadaşlara iyi çalışmalar diliyorum.

sedat bey merhabalar,

bakanlıkta bu konularda yardımcı olacak kimseye ulaşamıyoruz ve ulaşsak bile çözüm sağlayamıyoruz.Meslek bilgileri altında imzala ve red butonları bu sayfada görünmüyor. Bu konuda ne yapmam gerekir acaba..

sizi sıktığım için çok özür diliyorum..

@Turan ELİEYİOĞLU
Arkadaşım o zaman sistemden bakılması lazım, sisteme bakamam artık yetkimiz yok, Cihan Bey'i arayın isterseniz :(

@İsmet Arslan
Arkadaşım yorumsuz kalmaktan başka elimden birşey gelmiyor, birde bu ortamda sizlere fırsat buldukça yardımcı olmaya çalışıyorum :(