• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

Sedat Bey mevcut olan çevre bilgi sistemine Seveso işleminin eklenmesı ıcın ne yapmamız gereklı? İzmir Çevre ve Şehircilik sizin yapabileceğinizi söyledi ama size ulaşamıyoruz :(

Sedat Bey benim de benzer bir sıkıntım var. Benim sorunum da PCB envanteri görünmekte. Bundan nasıl kurtulabilirim?

Çok teşekkür ederim Sedat Bey
Bir sorum daha olcak. :(
Bakanlığın sayfasında böyle bir duyuru var fakat CBS sistemine girdiğimizde ek düzenlemeden bu işlemi de yapamadık. Nasıl yapabiliriz yardımcı olurmusunuz. Bu farklı bir fabrıka için :)

Lisanslı tesislerce daha önce Çevre Bilgi Sisteminden alınmış olan kullanıcı adı ve şifreler geçerli olup, sadece yeni uygulama ekleme başvurusunun
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden yapılması yeterli olacaktır. Kütle Denge tablolarının çevrimiçi doldurulabilmesini sağlamak üzere geliştirilen Kütle Denge Sistemi (KDS) uygulaması kullanıma açılmıştır.

Evet gerı kazanım yapan bır tesısımız var kutle denge tablolarının sistemden onlıne olarak yapılması için CBS sistemine kütle denge tablosu işleminini ekletmemız gerekıyormus. Bu işlem içinde İzmire başvurduk ama yıne size yönlendirdiler.
CBS no: 10000000455037

İyi günler GFB aldığız tiste GFB görüntüleyemyoruz. osya örüntülenirken hata oluuştu sinyali vermektenasıl görüntüleye biliriz kolay gelsin

@cevre000
Java ve adobe acrobat reader programlarını kontrol edin isterseniz, imzasız masaüstüne kopyalayıp sağ tuş adobe reader programı seçimini yaparak ta görebilirsiniz.

Sedat Bey iyi günler, benim bir firmamın çbs kullanıcı uygulamalarında problem var, uygulama kısmı kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaptığımda sayfada bulunmuyor ve atık beyanını giremiyorum. telefonla kimseye ulaşamadım. bu problemi nasıl çözümleyebilirim? teşekkürler ( firmanın kullanıcı adı ve şifresi mevcut ama ÇBS numarası bize ulaşmadı)