Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-imza dan Kaynaklı Hatalar ve Çözüm Yöntemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sedat Azizoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Herkesin anlayacağı daha basit dilde anlatmaya çalıştım, sonuçta kimse bilgisayar mühendisi değil, bazen bilgisayar mühendislerinin bile takıldığı durumlar oluyor ki bu da normaldir, hepimiz insanız ve burada olmamızın amacı sorun çıkarmak değil sorunlarımızı paylaşmak ve çözüm üretmek, ama sizin amacınızı anlayamadım.

2. Çağdaş Hacıoğlu

Çağdaş Hacıoğlu CMNet Üyesi

Benim amacım insanların en sorunsuz bir şekilde istediği, hakettiği hizmet neyse ulaşması...Konuşulabilecek veya konuşulması gereken çok şey var ama siz de burda bizim gibisiniz o yüzden uzatmamak adına teşekkür ediyorum sadece, iyi çalışmalar diliyorum...

Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  3. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Sabah 2-3 imzalama işlemi gerçekleştirdim, ancak şuanda bir sorun var sanırım, imza atamıyorum, imzalamaya çalıştığım belgedemi, sistemdemi sorun var.

4. Sedat Azizoğlu

Sistemde sorun yok, nasıl bir sorun ile karşılaştığınızı belirtirseniz yardımcı olurum.

5. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Tesis yetkilisinin bana verdiği vekaleti yüklemeye çalışıyorum, önceki onaysız olanı sildim, yenisini yüklemeye çalışıyorum, yapamadım, imza sayfası açılmıyor, 5 dk sonra açılıyor, imzalıyorum, belge görünmüyor.

6. Sedat Azizoğlu

Siz en iyisi beni arayın birlikte bakalım :) 0312.586.35.81

7. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

öğle arasına girmediniz dimi

tlf düşmüyor hiç:)

8. Sedat Azizoğlu

Hiç susmuyor ki, bak yine telefon çalıyor, belki o şanslı siz olabilirsiniz :)

aldemir072 bunu beğendi.
  9. gouz

gouz CMNet Üyesi

çevre görevlisi belgesinin başvurusu için kimlik bilgileri bölümündeki adresi nasıl güncelleyebilirim ? T.C numarasının ardından bilgileri sistem ototmatik kendi giriyor ve adresi değiştiremiyorum... acil yardım!

10. Sedat Azizoğlu

Bilgiler Nüfus Müdürlüğü kayıtlarınızdan gelmektedir, bağlı bulunduğunuz nüfus müdürlüğünden güncelleme yapabilirsiniz.

11. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

6. cı başvuru :)

Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  12. semraozturk01

semraozturk01 CMNet Üyesi

kişi eğitim bilgileri sayfasını doldurduktan sonra e imza veriyorum. başarılı bir sekilde işlemimi gerçekleştiriyorum ama sayfaya geri dönüş yapmak için tamam dediğimde bilgilerimi kaydetmemiş oluyor. bunu defalarca denedim sebebi ne olabilir?

13. Sedat Azizoğlu

Dosya uzantısı pdf, doc, xls, rtf, jpeg, jpg, png, gif. olmalı boyutu ise 10 mb tın altında olmalıdır. Bunun dışında imzaladığınız belge boyutu mümkün olduğunca küçültülmeli ve antivirüs programları gerekirse devre dışı bırakılmalıdır.

14. Mustafa Bolat

Mustafa Bolat CMNet Üyesi

Arkadaşlar Lütfen bir yardım dünden beri uğraşıyorum ama olmuyor, bu hatanın nedeni nedir ? Adsız.png

15. turkcevre

turkcevre CMNet Üyesi

aynı sorunu 3 gündür bizde yaşamaktayız. Arkadaş kağıt üstünde işlem yapamıyor bunlar bir de elektronik belge sistemine geçiyor. Valla insan deli oluyor adamı almışsın işe çevre görevlisi olarak başlatamıyorsun. Önce bir sistemi kur 8-10 sene denemesini yap pilot illerde sonra tüm ülkeye yay, sistemin eksiği ne gediği ne bir gör. Ama işte bizde herşey damdan düşer gibi olduğu için bu da normal. neyse Allah aklımıza zeval vermesin.

16. Tansel Özçelik

Tansel Özçelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

E ımza sıstemlerınde guncellemeler vardır.15.07.2013 tarıhınde cozulmesı beklenmektedır.Problem e ımza fırmalarının guncellestırmelerı bıze gec bıldırmelerınden dogmustur. Mobıl ımza ve sıstem aktıf olarak calısmaktadır.

17. Mustafa Bolat

Mustafa Bolat CMNet Üyesi

Şuanda sistemi deneyip sorunsuz e-imza'yı kullanabilen varmı ?

18. yigiten

yigiten CMNet Üyesi

Az önce denedim maalesef çalışmıyor. Girişlerimiz var umarız bakanlık ceza yazmaz.

19. turkcevre

turkcevre CMNet Üyesi

Aynen imza atılamamaktadır.

20. hepaistos

hepaistos CMNet Üyesi

imza problemi devam ediyor