Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-imza dan Kaynaklı Hatalar ve Çözüm Yöntemleri

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sedat Azizoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Bolat

Mustafa Bolat CMNet Üyesi

ARKADAŞLAR ŞUANDA E-İMZA'YI SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE KULLANABİLİRSİNİZ. BEN AZ ÖNÇE GEREKLİ BELGELERİMİ İMZALADI VE ARKADAŞLAR ÇEVRE GÖREVLİSİ BELGESİNİ KAÇ GÜNDE ALIRIM BİLGİNİZ VAR MI ?

2. Yunus Bağci

Yunus Bağci CMNet Üyesi

arkadaşlar e imza noktasında sıkıntı yaşıyorum. güncel java yüklü kurulumda sorun yaşamadım, farklı bilgisayarlarda da denedim fakat hala imzayı atamıyorum. sorun yaşayan başka arkadaşlar var mı yoksa benden kaynaklı bi problem mi?

3. nurbaharcelik

nurbaharcelik CMNet Üyesi

Merhaba,
    Avea mobil imza, " İmzalayan Sertifika Hatalı" uyarısı veriyor. Telefona hiçbir mesaj gelmiyor. Fakat bu mobil imza ile e-devlete girebiliyorum.
    Bu hata bilgisayar kaynaklı mıdır? Yoksa Avea kaynaklı mıdır?

4. mustafa_ozkan

mustafa_ozkan CMNet Üyesi

Izinlisans <izinlisans@csb.gov.tr>
    bakanlığın 3 gün önceki mesajı;

Şuanda Avea mobil imzada sıkıntı var durum ilgili birime iletildi çözüm bekliyoruz.

5. nurbaharcelik

nurbaharcelik CMNet Üyesi

teşekkürler şuan çözüldü çok şükür :)

6. mustafa_ozkan

mustafa_ozkan CMNet Üyesi

7. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

Aynı sorunu Turkcellde de yaşadım yıl başından önce hem bakanlık hem de GSM operatörü ile görüştükten sonra halloldu

8. saenes

saenes CMNet Üyesi

HIZLANDIRILMIŞ İŞLEM HATASI alıyorum çözüm ne sizce

9. kaanakdgn

kaanakdgn CMNet Üyesi

günaydın arkadaşlar. Mobil imzayı yeni kullanmaya başlıyorum. sisteme belge yükleyip imzalarken. "imzalayan sertifika hatası" veriyor. Yardımcı olabilecek varmı

10. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

Aynı sorunu bende yaşadım bakanlığa e-posta yolladım bu konuda. GSM operatörü ile çözün dediler.GSM operatörüne sorunu ilettikten birkaç gün sonra çözüldü

11. kaanakdgn

kaanakdgn CMNet Üyesi

Teşekkür ederim. Bende operatörle görüştüm hallettim. İyi çalışmalar dilerim.

12. eimza

eimza CMNet Üyesi

13. fatmakızılkaya

fatmakızılkaya CMNet Üyesi

izinlisans sitesinde e imza teste bastığımda imza butonu çıkmıyor e imza şirketiyle konuştum imza da bir problem yok e devlete girebiliyorum e imza ile yardımcı olur musunuz lütfen

14. Serhat Mehmet Kar

Serhat Mehmet Kar CMNet Üyesi

@fatmakızılkaya kullandığınız tarayıcı ile alakalı olabilir farklı tarayıcıda deneyebilirsiniz

15. Emine Erdem

Emine Erdem CMNet Üyesi

explorer 7 veya mozzilla da deneyin. belki java ile ilgili bir sorun olabilir.

16. Togepi

Togepi CMNet Üyesi

Merhaba avea da mobil imza oluyor mu ? Arkadaşlarım sorun yaşanıyor dediler?

17. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

Eğer hattınız faturalı ise Aveada kullanabilirsiniz.

Togepi bunu beğendi.
  18. fatmakızılkaya

fatmakızılkaya CMNet Üyesi

yardımlarınız için teşekkür ederim sorun halloldu. iyi çalışmalar

19. skyforsaken

skyforsaken CMNet Üyesi

Merhaba,
    çevre görevlisi başvurusu için Turkcell mobil imza aldım. Bakanlığın sistemine belge yüklerken "imzalayan sertifika hatalı" mesajı alıyorum. Turkcell ile görüştüm, hatanın kendilerinde olmadığını bakanlıktan kaynaklandığını söylediler. Bakanlığa mail attım durum gerekli birime bildirildi diye yanıt geldi, ancak hala aynı hatayı alıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı? Belge başvurusunu en kısa sürede yapmam gerekiyor.

20. mkibaroglu

mkibaroglu CMNet Üyesi

Aynı
    Aynı sorunu belge yenilemede bende yaşamıştım aynı şekilde hem Gsm operatörü hem de bakanlıkla görüştüm. Bir kaç gün sonra çözülmüştü