Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-imza ile imzalanmıs dosya sistemden nasıl kaldırılır?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında mervedidemaksoy tarafından paylaşıldı.

1. mervedidemaksoy

mervedidemaksoy CMNet Üyesi

Yanlış bi dosya yüklenmiş ve e-imza ile imzalanmış bi dosyayı nasıl kaldırabilirim..

2. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

GFB Başvurusu yaparken yüklediğiniz dosya ise sayfa sonunda o dosya için sil işaretini görmeniz gerekir..

3. mervedidemaksoy

aynı seyı bı arkakadasımda soyledı..dosya yuklenmıs ve ımzalanmıs..dun ben yuklenmesı gereken dogru dosyaları yuklerken goremedım.ama bugun goruyoruz.fırmanın cewre gorevlısı arkadas ımzayıladıgı ıcınmı sıl secenegı goremıyorum.yada baska nelerden kaynaklanabılır bu durum

4. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Bazen bende yanlış dosya yüklüyorum kendi firmalarım için ve alt'da ki sil seçeneğinden siliyorum. ama kendi firmam. başka bir çevre görevlisinin imzaladığı dosyayı hiç silmeye çalışmadım.
    Ondan kaynaklı olabilir :confused:

5. mervedidemaksoy

zaten fırmanın cewre gorevlısnın adına gırıyorum

6. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Ekran görüntüsünü yollayabilir misin hemşo :)

7. mervedidemaksoy

ekranda bu sekılde

Adsız.png

8. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Yanlış dosyanın üzerine doğru olanı tekrar yüklemeyi dene. Sonra sil çıkması lazım

9. mervedidemaksoy

ama eklenecek baskadosya yok ılkının sılınmesı gerekıo..soledıgınız ıslemı yaparsam ılkı sılınmıs olurmu??yanı ımzalanmıs olması bıseyı deıstırırmı??

10. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Arkadaşımın dediğine göre sen yükleme yaptığında diğer dosya için sil çıkması lazımmış ama yükledikten sonra ;)

11. mervedidemaksoy

hmmm anladım o zaman bu ıslemı kendı basıma yapmam ben:)

12. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Bir dene bakalım sınıf arkadaşım:)

13. mervedidemaksoy

ismen hatırlıyorum ama cismen cıkaramıyorum:)

14. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

ismen? neymiş ki ismim :)

15. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

imzayı sil seçeneğini denedin mi imzasız dosya sisteme yüklenemez.

E-imza ile imzalanmıs dosya sistemden nasıl kaldırılır? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bir çevre mühendisi imza yetkisi nasıl kazanır.

Çevre mühendisi diploması aldık. hemen imza yetkimiz olmuyor sanırım hangi süreçler sonucu imza yetkisine sahip oluyoruz illa belirli bir süre çalışmamız mı gerekiyor yoksa belirli bir ücret veya sınav sonucu mu bu imza yetkisini alabiliyormuyuz? imza yetkisi mesela ÇED raporlarına yada gerekli izin belgelerine onay için....
  2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  3. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  4. E-İmza İçin kullanılan Dijital İmza Kurulum Programı Hk. (Olmazsa Olmaz)

Arkadaşlar E-Çevre İzinlerinde kullandığımız e-imza nın çalışabilmesi için gerekli http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/DijitalImzaSetup.jar adresinden indirebileceğimiz DİJİTAL İMZA KURULUM PROGRAMI'nda "Yükle" butonunu tıkladığımızda erişim engellendi hatası ile karşılaştığımızda yapmamız gereken işlemleri paylaşmak istedim. Bu programı yüklemezsek "Lütfen...
  5. Tat tesisindeki çevre görevliliğinin sistemden silinmesi

arkadaşlar merhaba tat tesisinden ayrıldım. çevre görevlisi belgemi de sistemden silmek istiyorum. nasıl yapacağım?