• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-imza

GizemTNTŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
...
Arkadaşlar izin lisans ta e imza da problem mi var? Bilgisi olan var mı? Belge imzalayamiyorum.

Javayı kontrol ettikten sonra sorun çözülmezse e-imza aldığınız şirketin internet sitesinden teknik destek alın, bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp sorunu çözüyorlar. Ayrıca Crome dan değil explorer tarayıcısından e imzanızı kullanın

@gizcev
Crome izin lisans sistemini desteklemiyor. explorer veya mozilladan deneyin olmazsa javayı kontrol edin.

@Merve Akgül eğer daha öceden yüklemişseniz silip tekrardan indirin programı. Bir de izinlisans giriş sayfasında ekrana bir uyarı yazısı çıkıyor. O uyarı yazısını dikkatlice okuyup uyguladığınız zaman işleminiz gerçekleşir. Ben de çok uğraşmıştım o şekilde gerçekleşti işlemlerim

Merhaba arkadaşlar, e-imza aktivasyonumu yapamıyorum. Java ile ilgili tüm işlemleri yaptığım halde yeni pin belirleme kısmında hata alıyorum. Hata şu şekilde: 'KART TERMİNAL BELİRLENEMEDİ.' Daha önce aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim..

Herkese merhaba,​

e-imza ile ilgili küçük bir araştırma yaptım. E-imza alacak arkadaşlar için alabilecekleri firmalar ve fiyat listesi hazırladım. liste şu şekilde: PTT varken diğerlerine para kaptırmayalım bana kalırsa. Bildiğiniz soygunculuk yapıyorlar.

PTT A.Ş.

1 YILLIK

2 YILLIK

3 YILLIK

109 TL

149 TL

189 TL
TÜM VERGİLER DAHİL​

E güven

1 YILLIK

2 YILLIK

3 YILLIK

185

275

360
KDV HARİÇ​

E imzaTR

1 YILLIK

2 YILLIK

3 YILLIK

189

239

299
KDV DAHİL​

TURKTRUST

1 YILLIK

2 YILLIK

3 YILLIK

199

269

339

KDV DAHİL​

E-TUĞRA

1 YILLIK

2 YILLIK

3 YILLIK

160

230

290

KDV DAHİL​

KAMUSM
(sadece kamu çalışanlarına)

1 YILLIK

2 YILLIK

3 YILLIK

76

88

100
TÜM VERGİLER DAHİL​

E imza ile odanın yapmış olduğu bir anlaşma var. Hala devam ediyor olabilir geçen sene o anlaşmadan yaralanarak 3 yıllık 139 tl ye almıştım. Hiç bir sıkıntısı yok kullanıyorum aldığımdan beri. Araştırın isterseniz.