Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E İmza

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında nazlı UYĞUN tarafından paylaşıldı.

 1. nazlı UYĞUN

  nazlı UYĞUN CMNet Üyesi

  bakanlığın yazılım portalında e imza sorunu yaşayan varmı belge üzerine imza atamıyorum...
   
 2. nzh_33

  nzh_33 CMNet Üyesi

  bende de imzayı attığım halde imzalanmamış olarak görünüyor dolayısıyla kayıt yapamıyorum. sanırım sistemde bir sorun var.
   
E İmza konusuna benzer içeriklerimiz
 1. İmza yetkisi

  Bu konuda biraz bilgi paylaşımı yapmalıyız bence. Çevre Mühendisi olarak mezun olduktan sonra neyle ilgili bir imza yetkimiz var ? Ne yapınca neyle ilgili bir yetkimiz daha oluyor vs ? Yani atıyorum bugün benim bildiğim kadarıyla bir Elektrik-Elektronik Mühendisi bazı seçmeli dersleri alınca Elektrik Mühendisinin imza yetkisine sahip olabiliyor. Bizde durum nedir ? İmza yetkisi nerelerde...
 2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

  Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
 3. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

  E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
 4. E-İmza İçin kullanılan Dijital İmza Kurulum Programı Hk. (Olmazsa Olmaz)

  Arkadaşlar E-Çevre İzinlerinde kullandığımız e-imza nın çalışabilmesi için gerekli http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/DijitalImzaSetup.jar adresinden indirebileceğimiz DİJİTAL İMZA KURULUM PROGRAMI'nda "Yükle" butonunu tıkladığımızda erişim engellendi hatası ile karşılaştığımızda yapmamız gereken işlemleri paylaşmak istedim. Bu programı yüklemezsek "Lütfen...
 5. E-imza

  arkadaşlar e-imza kullanamıyoruz hata veriyor.program olarak hangisini yüklememiz gerek?yardım lütfen