Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E İmza

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında nazlı UYĞUN tarafından paylaşıldı.

1. nazlı UYĞUN

nazlı UYĞUN CMNet Üyesi

bakanlığın yazılım portalında e imza sorunu yaşayan varmı belge üzerine imza atamıyorum...

2. nzh_33

nzh_33 CMNet Üyesi

bende de imzayı attığım halde imzalanmamış olarak görünüyor dolayısıyla kayıt yapamıyorum. sanırım sistemde bir sorun var.

E İmza konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İmza yetkisi

Bu konuda biraz bilgi paylaşımı yapmalıyız bence. Çevre Mühendisi olarak mezun olduktan sonra neyle ilgili bir imza yetkimiz var ? Ne yapınca neyle ilgili bir yetkimiz daha oluyor vs ? Yani atıyorum bugün benim bildiğim kadarıyla bir Elektrik-Elektronik Mühendisi bazı seçmeli dersleri alınca Elektrik Mühendisinin imza yetkisine sahip olabiliyor. Bizde durum nedir ? İmza yetkisi nerelerde...
  2. E. imza veya Mobil imza kullanımı

Herkese selamlar... Çevre görevlisi sertifikası alıcağım bu E-imza veya mobil imza sahibi olan arkadaşlarımız sizce hangisi daha kullanışlı incelediğimde, yıllık ücretli olanlar var , avea ve turkcelde ama kullanış olarak hangisi daha avantajlı daha rahat ve kullanımı nasıldır?
  3. E-İmza ve Mobil İmza Sorunu Hk.

E-çevre izinlerinde e-imza yada mobil imza sorunu yaşayan arkadaşlar, yeniden deneyebilirler mi, sorunun çözülmüş olması lazım. İyi Çalışmalar Dilerim.
  4. E-İmza İçin kullanılan Dijital İmza Kurulum Programı Hk. (Olmazsa Olmaz)

Arkadaşlar E-Çevre İzinlerinde kullandığımız e-imza nın çalışabilmesi için gerekli http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/DijitalImzaSetup.jar adresinden indirebileceğimiz DİJİTAL İMZA KURULUM PROGRAMI'nda "Yükle" butonunu tıkladığımızda erişim engellendi hatası ile karşılaştığımızda yapmamız gereken işlemleri paylaşmak istedim. Bu programı yüklemezsek "Lütfen...
  5. E-imza

arkadaşlar e-imza kullanamıyoruz hata veriyor.program olarak hangisini yüklememiz gerek?yardım lütfen