Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-izin Mobil imza

Konu, 'ARŞİV' kısmında snnklnc tarafından paylaşıldı.

 1. snnklnc

  snnklnc CMNet Üyesi

  Sisteme dosya yükledikten sonra imzalama bölümünde sistem hata veriyor aynı durumu yaşayan yada sebebini bilen varmı acaba.


  Cıkan hata;

  System.Web.Services.Protocols.SoapException: There was an exception running the extensions specified in the config file. ---> System.Web.HttpException: Maximum request length exceeded. at System.Web.HttpRequest.GetEntireRawContent() at System.Web.HttpRequest.get_InputStream() at System.Web.Services.Protocols.SoapServerProtocol.Initialize() --- End of inner exception stack trace --- at System.Web.Services.Protocols.SoapServerProtocol.Initialize() at System.Web.Services.Protocols.ServerProtocol.SetContext(Type type, HttpContext context, HttpRequest request, HttpResponse response) at System.Web.Services.Protocols.ServerProtocolFactory.Create(Type type, HttpContext context, HttpRequest request, HttpResponse response, Boolean& abortProcessing)
   
 2. seezgn

  seezgn Misafir

  Cevap: E-izin Mobil imza

  bende de aynı problem olmuştu dosya yükleniyo imzalama kısmına gelince imzalanmıyo yada imzala diyorum bekleyin diyo ve öyle kalıyo. ben bunun için bakanlık bilgi işlemi aradım gerekli programalrı kaldırıp en baştan yükleyin dediler. program kendini güncelliyor o nedenle hata verir dediler. bir deneyin isterseniz.hatta numara vereyim size 0312 207 56 12 ilgili kişi de can güney. birde e imzanızı nederen aldınız bilmiyorum, ben e tuğradan aldım teknik servisi aradım uzak masa bağlantısı ile sistemi tekrar kurup kontrol ediyorlar ve sorun çözülüyo. yani sorun imzanızda da olabilir. kolay gelsin.
   
 3. Aslı Boyacı

  Aslı Boyacı CMNet Üyesi

  Bakanlıktan Can bey yardımcı olucaktır.Tabı ulaşabilirseniz...