Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eğitim çalışması

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında cevreci_trgt tarafından paylaşıldı.

1. cevreci_trgt

cevreci_trgt CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba...
    Ben bir ambalaj atığı toplama ayırma tesisinde çalışmaktayım ve deneyimsizim.tesiste atık yönetimi ve çevresel sorumluluklar konusunda şimdiye kadar herhangi bir eğitim çalışması yapılmamış.ben bu eğitim çalışmalarını nasıl yapmalıyım şimdiden teşekkürler ...

Eğitim çalışması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeni taslak yorum çalışması

Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik Taslağı ile ilgili yorumlar diğer başlık altında devam ededursun, kaırşıklığa ve karambole gelmemesi amacıyla bu başlık altında ciddi bir yorumlama çalışması yapalım. Belli bir format oluşturup herkes rahatsız olduğu maddelerle ilgili fikirlerini belirtsin. Yapıcı olması amacıyla özellikle sadece ciddi çalışmalar olmasını...
  2. Çalışması en zor insanlar

[COLOR=#333333] ÇALIŞMASI EN ZOR İNSANLAR [FONT=verdana]Çalışma hayatında her tür insanla karşılaşmak mümkün. Ancak bazıları var ki, onlar çevrelerindekilerin iş hayatlarını kabusa çevirebiliyorlar. İşte çalışması en zor 20 insan tipolojisi… [FONT=verdana]30 yıldır iş hayatındayım. İnsan sarrafı olmak için yeter mi bilmiyorum. Ama çok değişik yerlerde çalıştım. Çok farklı insanlarla...
  3. Proje ön çalışması

Merhaba arkadaşlar, Çalıştığım kurumda bir altyapı projesi (kanalizasyon ve atıksu arıtma tesisi) mevcut ve yakın gelecekte start verilecek. Proje hayata geçmeden öncesinde yaklaşık bir 2-3 aydır proje üzerinde çalışmaktayım. Gerek kanalizasyon hatlarının geçirileceği noktalar gerek atıksu arıtma tesisinin teknolojisi gibi konularda projeyi inceledim, projenin ana hatları ve konusunda kendimi...
  4. Manuel yağ ve kum tutucu çalışması

Otomatikte sıyırıcı ile yağlar alınıyor. Manuelde nasıl bir çalışma oluyor ? Başında biri mi bekliyor yoksa periyot periyot sıyrılıyor mu ? ayrıca sıyırma ıslemı hangi ekipmanla yapılıyor ?