• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim (işletmelerde çalışanlara verilen) notları

Gökhan Güven

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yankı Eğitim Danışmanlık ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Arkadaşlar bir hastanede eğitim vermem gerekiyor. Elinde bunun hakkında dökümanı olan varsa paylaşa bilir mi acaba. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

@Şafak Yılmaz

bakanlığın sitesinden indirdiğim bir format var burada
''Eğitim programına katılım sağlayan çalışanlar için eğitim programı sonunda katılım sertifikası düzenlenebilir.'' diyor bende düzenlemek istedim eğer katılım belgesi için uygulanan bir format var ise o doğrultuda hazırlamak isterim

Ekli dosyalar

• EÄ_Ä°TÄ°M RAPORU FORMATI.docx
    29.5 KB · Görüntüleme: 142
@Duygu Dilek
ekte gönderdiğiniz bakanlık formatının ikinci sayfasında katılım sağlayanları gösterebiliyorsunuz. sertifika için bir format yok

teşekkürler arkdaslar ben herhangi bir örnek hazırlamıştım eğer bir format var ise ona göre revize edeyim dedim :) iyi çalışmalar