Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eğitim Sunumları

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaşlar danışmanlık yaptığınız firmalarda ne tip eğitimler veriyorsunuz? Bu konuda elinde örnek sunum olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla...

2. Nuray Bilaloğlu

Nuray Bilaloğlu CMNet Üyesi

biz bunları yaptık sizde yapabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Hasan Genç, SenayKS ve Selma Akdoğan bunu beğendi.
  3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Nuray Hanım.
    Çevre Görevlilerinin ve danışmanlık yapan firmaların yükümlülükleri ile ilgili ve özel bir firmaya yapılmış sunum varsa bana güzel bir örnek olabilir diye düşünüyorum :)

4. Nuray Bilaloğlu

Nuray Bilaloğlu CMNet Üyesi

Şimdi okudumda farklı bişeyden bahsetmişsiniz öyle bi sunuma gerek varmı kendiniz karalayın bişeylar yada sitenizdeki misyonumuz vizyonumuz bölümlerinde alıntı yapıp powerpoint oluşturmanız bence yeter orda herşey yazıyo zaten

5. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Siz danışman firmada çalışanlaramı sunumu yapacaksınız yokda danışmanlığını yapacağınız firmanın çalışanlarınamı :) açıkcası bir döküman yüklüyordum vazgeçtim .

6. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

danışmanlığını yaptığımız firmanın çalışanlarına sunum hazırlıyoruz...:)

7. Recep Harmandar

Recep Harmandar CMNet Üyesi

Bahsetmiş olduğunuz eğitimlere örnek bir tane ekledim bu ve buna benzer olursa yine eklerim .

Ekli Dosyalar:

Selma Akdoğan bunu beğendi.
  8. Meltem Mermeroluk

Meltem Mermeroluk CMNet Üyesi

paylaşımınız için teşekkür ederim nuray hanım...

Eğitim Sunumları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tüçev Yönetmelik Sunumları Hk.

Arkadaşlar yönetmelikle ilgili bakanlık yetkilileri anlatımlarını bu sunumlar üzerinden yaptılar ve bunu da sizinle paylaşmak istiyorum. Not: Burada bulunan sunumlar çok özeldir, aramızda kalsın başka yerde bulunmaz :)
  2. Tıbbi atıkların kontrolü yönetmeliği eğitim sunumları

Arkadaşlar, 18.02.2013 tarihli Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü web sayfasında yayınlanan duyuruya göre 13-15 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya'da Tıbbi Atıkların Kontrolü Yönetmeliği Kapsamında Eğiticilerin Eğitimi gerçekleştirilmiştir. Yukarıda verdiğim web sayfasından veya bu konudaki eklerden ilgili eğitim dökümanlarını indirebilirsiniz. İyi Çalışmalar.
  3. 23-27 mart 2013 antalya eğitim sunumları

Arkadaşlar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sayfasında yayınlanan ve 23-27 Mart 2013 tarihileri arasında Antalya'da gerçekleştirilen: "ÇED UYGULAMALARI VE SÇD - YETERLİK BELGESİ TEBLİĞİ VE UYGULAMALARI İLE ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK KONULARI HAKKINDA YÖNETMELİK VE UYGULAMALARI" sunumları aşağıdaki linkte...
  4. Lpg sunumlari

Arkadaşlar sorumlu müdür olarak personellere nasıl bir eğitim verebiliriz? Elinde sunum olan varsa paylaşabilir mi? Kimsede sunum yok mu?
  5. Yurt madenciliği geliştirme vakfı-eğitim sunumları 27-28 mayıs 2013

Arkadaşlar, 27-28 Mayıs tarihlerinde YMGV'nın düzenlemiş olduğu "Maden,Çevre,Orman ve Teşvik Mevzuatında Yenilikler ve Uygulamalar" konulu eğitim seminerindeki sunumları paylaşıyorum sizinle. Özellikle maden sektöründeki arkadaşlarım için yararlı olabilir. Teşekkürler,