Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eğitim ve öğretimden para engelini kaldırın

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Servet Yortumluk tarafından paylaşıldı.

1. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Bu nasıl olacak demeyin,
    Biraz fedakarlık ile olmayacaklar oluyor,
    Bir sürü insan bu yıl ne soralım diye toplanıyor, ödeyelim bu arkadaşların parasını,
    Basım evinde esir edilmiş ve dış dünya ile ilişiği kesilmiş matbaa çalışanlarına ekstra ödenen paralar,
    Öğrenciler, o gün geldiğinde vücutlarında yaşamadıkları travmaları yaşıyorlar,
    Sınav gözetmenlerine ödenecek paralar,
    Açık olan okullardaki tatil günü mesaisi, öde bakalım parayı,
    Sonuçta; dershaneler, alınan lüzumsuz kitaplar, harcanan emekler, intihara teşebbüsler, intiharlar, evden kaçıp hayatı zehir edenler, vs, vs, ....
    Arkadaş okul otobanını koy öğrencinin önüne isteyen istediği gişelere kadar gider ve çıkar,
    Bu aslında kolay olanı, biz daima zor olanın peşindeyiz , çünkü; bizleri de bu şekilde yetiştirmişler,
    kolay gelsin,

Fatih Özcan ve Kenan Atalar bunu beğendi.
Eğitim ve öğretimden para engelini kaldırın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. açık öğretimden 2. üniversite seçenekleri

Merhaba ben 3. sınıfa geçmiş bulunmaktayım. Bu sene açık öğretimden 2. üniversiteye başlamayı düşünüyorum. Aklımdaki bölüm "Uluslararası ilişkileré acaba bu bize iş hayatımızda yardımcı olabilecek bir bölüm mü eğer değilse önerilerinizi alabilir miyim? Şimdiden hepinize teşekkür ederim..
  2. En çok para kazandıran meslekler 2.sıraya dikkat

merhaba arkadaşlar bir haber buldum ve sizinle paylaşmak istedim. Fatih Portakal'ın haberi. videosu da vardır mutlaka ama bulamadım onu da eklemek isterdim. Kaynak : www.turkiyesesver.com EN ÇOK PARA KAZANDIRAN MESLEKLER 01.11.2011 21:26:04 Eskiden çok kazandiran en karli meslekler artik gecerliligini kaybetti. Son yillardaki teknolojik gelişmeler yepyeni iş imkanlari yaratti. Üstelik bu...
  3. Atık yağını getirene para!

Ev kadınları atık yağlarını getirip bu makineye boşaltacak ve ölçüsüne göre makine para verecek. Bitkisel Yağ Sanayicileri Derneği ve atık yağ toplayıcı Ezici Yağ firmasının işbirliğinde bu yıl içinde Türkiye’nin 81 ilinde evlerdeki kızartmalık atık yağların toplanması için ’Baytom’ adlı makine kullanılacak. Ev kadınları atık yağlarını getirip bu makineye boşaltacak ve ölçüsüne göre makine...
  4. Idari para cezaları

hava emisyonu ile ilgili b) , c) ve d) bendi dışında başka bir idari ceza yok galiba. buda biraz yüzeysel değilmi. ........... yetkili makamların gerekli gördükleri değişiklikleri zamanında yapmayanlara 24 000 tl para cezası. tesis fabrika içinde havalandırmayı eksik yapmış mesela ama baca fiziki şartları sağlıyor. nasıl ceza kesilecek bu tesise