Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eğlence Yerleri Bilgi Sistemi

Konu, 'Gürültü Kirliliği ve Kontrolü' kısmında WalkMan tarafından paylaşıldı.

1. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Arkadaşlar gürültü konusunda bazılarımız biliyordur, eğlence yerlerinin bu sisteme kaydolup, ölçüm yaptırdıktan sonra verileri girmesi gerekiyor Canlı Müzik İzni ile birlikte.
    Elimde bir Çevresel Gürültü Seviyesi Değerlendirme Raporu var ancak bilgi sisteminde istediği verileri ben bu raporda göremedim. Raporda bir çok veri var tabi ki seçiken noktalarda yapılan ölçümlerle ilgili ancak sistemde istediği verileri kesin olarak bulamadım. Bu konuda bilgisi/fikri olan var mı ?

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Cevap: Eğlence Yerleri Bilgi Sistemi

Eldeki mevcut bilgiler ile girişi yapıp beklemeye aldım ben de.. ;)

Eğlence Yerleri Bilgi Sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık Ambalaj Sistemi- Çevre Bilgi Sistemi İşlemleri Hk.

[FONT=book antiqua]Arkadaşlar Atık Ambalaj Sistemiyle ilgili Çevre Bilgi Sistemi işlemleri şu şekildedir; [FONT=book antiqua]BELEDİYE İÇİN ATIK AMBALAJ SİSTEMİ; [FONT=book antiqua]http://online.cevre.gov.tr/ adresine giriş yapın. "Kayıt Başlangıç" tıklayarak "Belediye (Sadece Atık Ambalaj ve Belediye Atıkları Uygulamaları için)" seçimini yaparak kaydı tamamlayın ve...
  2. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  3. Çevre bilgi sistemindeki güvenlik bilgi formu bildirim sistemi

Arkadaşlar ÇBS de ki Güvenlik bilgi formu bildirim sistemine hangi kimyasalların MSDS bilgilerini yüklememiz gerekiyor.( üretilen tehlikeli özellikli kimyasallar mı? yoksa tesiste kullanılan bütün kimyasalların mı ? sadece tehlikeli özellikleri olan kimyasallar mı ? ithal edilen kimyasallar mı? ) Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. Aat bilgi sistemi uygulaması

Merhaba arkadaşlar, Biliyorsunuz ki atıksu üreten tesislerin AAT bilgi sistemini kullanarak sisteme verilerini girmesi gerekmekte.Danışmanlığını yaptığım bir firmanın paket arıtması mevcut ve arıtılan su sistemde devir daim şeklinde dönmekte. Hiçbir şekilde kanala arıtılmış su verilmemektedir. Bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim? Sisteme kayıt yapmalı mıyım?
  5. Çevre bilgi sistemi üzerinden, atıksu arıtma tesisleri bilgi sistemi (aat) sekmesi

Çevre Bilgi Sistemi üzerinden, Atıksu Arıtma Tesisleri Bilgi Sistemi (AAT) sekmesine, Atıksu arıtma bilgilerini, Atıksu giriş ve çıkış özelliklerini BÜTÜN FİRMALAR GİRMEK ZORUNDA MI?