Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Egzersiz Programları

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Masa bşında çalışmaktan yorulan tutulan vücudumuz için 4 ayrı egzersiz programı gösterimli olarak ekledim..

Ekli Dosyalar:

Egzersiz Programları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO eğitimleri sertifika programları

Ben birinci sınıfa yeni geçtim TRAKYA - KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ (ISO) EĞİTİMLERİ - SERTİFİKA PROGRAMI adında bir etkinliğe katılmak istiyorum sizce daha erken mi ne zaman böyle etkinliklere katılmalıyım ve ne gibi kriterlere dikkat etmeliyim?
  2. Egzersiz ve Tatbikat Tasarımı

Doç.Dr. FİLİZ PİROĞLU Doç.Dr. ALPER İLKİ tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.
  3. Bilgisayar programları

Çevre mühendisliğinde kullanılan hangi konu üzerine olursa olsun hesapları kolaylaştıracak bilgisayar programlarının isimlerini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler...
  4. Ücretsiz CAD ve GIS programları

Öncelikle bir açıklama yapmak gereği duyuyorum eğer araştırır ve öğrenirseniz paralı programların muadilerini ücretsiz bir şekilde elde edebilirsiniz.Bu şekilde şu programı vb. programlarını nasıl bulurum demek yerine onların ücretsiz olanlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. 1. Program: Progecad Smart(İntelli cad tabanlı) http://www.caddit.net/progecad/smart.php buradanda indirebilirsiniz...
  5. Hava Kalitesi Modelleme Programları

Arkadaşlar hava kalitesi modelleme, çöken toz hesapları için önereceğiniz programlar nelerdir acaba? bu konuda program paylaşmanız mümkün mü?