Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ek 1 ve ek 2 tesisi olan belediyeler

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Nazan Şirin Kande tarafından paylaşıldı.

1. Nazan Şirin Kande

Nazan Şirin Kande CMNet Üyesi

arkadaşlar merhaba, bulunduğum belediyede hem ek 1 tesisi var hem ek 2 tesisi var,ben şu anda ek 1 tesisine bakıyor gözüküyorum e izin portalında, sorum şu , ek 1 tesisi ile birlikte ek 2 tesisine bakabiliyormuyum arkadaşlar çevre yönetim birimimiz yok.

2. Kağan

Kağan CMNet Üyesi

yönetim birimi yoksa ya da danışmanlık firması altında çalışılmıyorsa, sadece tek tesise bakılabiliyor diye biliyorum.

Ek 1 ve ek 2 tesisi olan belediyeler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan

Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Tesisi Projesi Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlar Yardımınızı Bekliyorum.Organize Sanayi Bölgesine Arıtma Tesisi Kurcaz.
  2. Rendering Tesisi Teknolojisi Hakkında Bilgisi Olan Varmı ?

Rendering tesisi teknolojisi hakkında bilgisi olan varmı ?
  3. Belediyeler ve hafriyat atıkları

Arkadaşlar merhaba, belediyelerde hafriyat atıkları ile ilgili bir çalışma yapan varmı acaba benim çalıştıgım belediyede daha önce hafriyatla ilgili hiç bir şey yapılmamıs. sadece belediyenin kendi şantiyelerinden çıkan hafriyatları dökmek için kullandığı bir alan var. Şehrimizdeki doğalgaz firmalarından kaynaklanan hafriyatlar için ciidi bir önlem alınması gerekli herkes kafasına göre yerlere...
  4. Arıtma tesisi tasarımı excel programı olan var mı ?

Arıtma tesisi tasarımında kullanılan excel de yapılmış örnek program veya hesapları kolaylaştıracak ücretsiz yada demo program lazım. Tesis atıksu arıtma tessisi olacak