Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

EK-2 Faaliyeti İzin Belgesi Hk.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gürhan Kula tarafından paylaşıldı.

  1. Gürhan Kula

    Gürhan Kula CMNet Üyesi

    Değerli arkadaşlar,

    Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından verilen " Sulak Alanların Korunması Yönetmeliği " kapsamında su havzalarına yakın koruma alanlarında kurulan işletmelere verilen " EK-2 Faaliyeti İzin Belgesi " nin yenilenmesi ile ilgili bilgilere ihtiyacım vardır...ilgili yönetmelikte izin belgesinin yenilenmesi hakkında bir bilgi yoktur...konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
     
  2. Gürhan Kula

    Gürhan Kula CMNet Üyesi

    Arkadaşlar,

    Konuyla ilgili her türlü bilgiye ve geçmiş tecrübelere acilinden ihtiyacım var...
     
EK-2 Faaliyeti İzin Belgesi Hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aat deşarj izin belgesi

    aat deşarj izin belgesi için hangi belgeler isteniyor?
  2. Yapı Kullanma İzin Belgesi

    Merhabalar, şantiye sahasında kurulu olan yada kurulacak olan, belirli süre ile orada bulunacak olan prefabrik konteyner tarzı yapıların yapı kullanma izin belgesine tabi olup olmama durumu hakkında bilgisi olan var mıdır acaba? İl özel idarelere bunun için başvuru vs durumu gerekli midir acaba?
  3. Satış izin belgesi / katı yakıt satıcısı kayıt belgesi ?

    Ekte gönderdiğim yazı hakkındaki görüşlerinizi almak istedim .. bu yazıyı yeni anlaşmayı düşündüğümüz bir Kömür ocağı yetkilisi gönderdi bu yazılanları Çevre Danışmanlığını yaptığımız için bizmi yapmalıyız ? ve yapılması gerekenler ?
  4. Yapı kullanma izin belgesi

    Arkadaşlar ile istişare ederken bir yerde tıkandık ve sizin de görüşünüzü almak istedik. Mayıs 2004 te kiracı olarak faaliyete başlamış olan bir fabrika için sistem elektrik veya su faturası isteyecektir. İstenilmesinin amacı 12.10.2004 tarihinden önce kurulan fabrikaların yapı kullanma izin belgesi almasına gerek görülmediği fatura isteniliyor. Bu fabrikanın 2008 tarihli yapı kullanma izin...
  5. Kuyu izin belgesi izin lisans

    Sevgili arkadaşlar atık su deşarjında kuyu izin belgesi için DSİ mi yetkilidir, Su kirliliği kont. yön. 26. maddesine göre ''e) Gerçek veya tüzel kişiler, faaliyet türlerine göre, alıcı ortama verdikleri atıksular için bu Yönetmeliğin ekinde yer alan Tablo 5’ten Tablo 21’e kadar konulan deşarj standartlarını sağlamakla yükümlüdürler'' diyor, bu durum sisteme eklenmeli midir? hepinizin görüşünü...