Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektrokımyasal arıtım ve uygulamaları: Katı atık sızıntı suyu çalışması(türkay 2007)

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

ELEKTROKIMYASAL ARITIM VE UYGULAMALARI: KATI ATIK SIZINTI SUYU ÇALIŞMASI(TÜRKAY 2007)

Fatih İLHAN, Uğur KURT, Ömer APAYDIN, Ertan ARSLANKAYA,
    M. Talha GÖNÜLLÜ
    * Yıldız Teknik Üniversitesi, Makine Fakültesi, Endüstri Müh. Bölümü, Yıldız-İSTANBUL

Ekli Dosyalar:

Elektrokımyasal arıtım ve uygulamaları: Katı atık sızıntı suyu çalışması(türkay 2007) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sızıntı Suyu Hesabı

Çöp ve katı atıkların depolandığı yerlerde önce aerobik sonra da anaerobik ayrışmalar olmaktadır. Biiyokimyasal reaksiyonlar çeşitli paraemetrelerin etkisi altında engellenmekte veya teşvik görmektedir. Özellikle çöp kütlesinin su içeriği reaksiyonları olumlu yönde etkilemektedir. Ayrıca da ayrışma ürünlerinin taşıyıcısı olarak da işlevi büyüktür. Su hem sızıntı su bileşimini hem de deponi...
  2. Katı atık dersi öngörü grup çalışması

katı atık dersi öngörü çalışmasıdır.
  3. Kati atik karakterizasyon calismasi

Merhaba arkadaslar, kati atik karakterizasyon calismasi nasil yapilir ? Yardimci olur musunuz
  4. Katı atık yönetimi ve ab uyumlu uygulamaları

[COLOR=#5b5858]Kitap Hakkında Bilgi [COLOR=#7e7e7e]Bu kitap, üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinde okutulan Katı Atık Yönetimi dersi öğrencileri ile kamu ve özel sektörde çalışan mühendislerin ihtiyaçlarını karşılayacak yardımcı Türkçe kaynak olarak hazırlanmıştır. Bu eserde, kentsel katı atık yönetimi ile ilgili çok sayıda kitap, rapor ve proje incelenerek, AB ile uyumlu Kentsel...
  5. Katı atık sızıntı suyu arıtma tesisi

arkadaşlar merhaba 30 m3/günlük bir çöp sızıntı suyu arıtma tesisi(ters ozmoz dışında) yapacağız.araştırmam devam ediyor. sizin önerebileceğiniz bir proses varmı .sizin işlettiğiniz işletme kolaylığı açısından rahat işletim, teknik eleman ihtiyacı bakımdan az, ve tabiiki ekonomik olanbir tesis.