Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektromanyetik kirlenme dersi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında sultan28 tarafından paylaşıldı.

1. sultan28

sultan28 CMNet Üyesi

Sizce önemli bir ders mi ? Bana katkı sağlayabilir mi?

2. YakUz

YakUz CMNet Üyesi

her ders katkı sağlar ama bence geçilmesi kolay dersleri al yada araştırma yapmayı seviyorsan o tarz dersleri seç çünkü zaten mezun olduğunda bu konu ile ilgili çalışamayabilirsin. seçmeli olarak endüstriyel kirlenme tarzı derslere bak derim. Tabi gene senin düşüncen.

3. sultan28

sultan28 CMNet Üyesi

Düşünceniz icin teşekkür ederim
    Seçmeli olarak suan endüstriyel kirlenme tarzı dersi yoktu aslında
    Ben organik mikrokirleticiler ve cevre muhendisliginde bilgisayar uygulamalari seçtim
    Fakat buradaki arkadaslardan biri keşke kentlesme ve cevre sorunları adlı dersi alsaydın dedi sizce de öyle mi

4. YakUz

YakUz CMNet Üyesi

o derslerin içeriğini bilmiyorum ama tahminim organik mikro kirleticileri kimyasal temel işlemlerde kullanabilirsin bilgisayar uygulamalarını da excel de grafik çizme kalibrasyon falan diye tahmin ediyorum kentleşme bence daha sözle bir derse benziyor sunum falan yaparsın
    üst sınıflar varsa içeriğini sor yada danışman hocana danış
    bide daha ikici sınıfsın kasma hemen stres yapma sadece stajlarını iyi yerde yapmaya çalış

5. sultan28

sultan28 CMNet Üyesi

Çok teşekkür ederim dusunceleriniz için evet biraz kasiyorum galiba :)

6. YakUz

YakUz CMNet Üyesi

rica ederim olur öyle başta halledersin hocaların ile irtibatta ol devamlı :)

7. sultan28

sultan28 CMNet Üyesi

tamamdır :)

8. hcanbaz92

hcanbaz92 CMNet Üyesi

Ders içeriğine bakılarak alınabilir. Çoğu bilgiyi zaten zorunlu derslerden de alabilirsin. Biraz daha spesifik dersleri almanda fayda var diye düşünüyorum. Ne kadar ders içeriğinin altı boş da olsa duyduğun birkaç tanım, yöntem veya yaklaşım ileride muhakkak işine yarayacaktır. Başarılar.