Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektronik Atık Diyagramı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gökhan Bayrı tarafından paylaşıldı.

 1. Gökhan Bayrı

  Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

  Elektronik atık diyagramı hakkında bilgisi olanlar bilgilerini paylaşabilir mi? Çalıştığım Geri Dönüşüm firması, Bursada elektronik atık izni olan tek firma ve işte yeniyim. Bu sebeple bilgisi olan arkadaşların bilgisine ihtiyacım var. İlginiz için teşekkür ederim.
   
 2. Gökhan Bayrı

  Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

  Yok mu bilen arkadaş?
   
Elektronik Atık Diyagramı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Floresan atık ve elektronik atık lisanslı firmaları

  Herkese merhabalar öncelikle, Ben çalıştığım firmada çevre görevliliği sorumluluğunu yeni üstlendim ve bu işte yeniyim. Firmamızda çok çıkmayacak da olsa elektronik atıklarımızı ve floresan lambalarımızı lisanslı firmalara göndermemiz gerekiyor. Konu ile ilgili 2 sorum olacak: 1. Lisanslı firmaların bir listesi mevcut mudur ? (Geri dönüşüm firmaları için böyle bir liste bulabildim ancak...
 2. Elektronik atık geri kazanım yöntemi

  Merhaba arkadaşlar elektronik atık geri kazanım yöntemi varmıdır varsa nedir Bilgilendirirseniz sevinirim
 3. Elektronik atık depolama

  arkadaşlar merhaba; hurda atık toplayan bir firmaya elektronik atık da gelmektedir. Tesiste herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Sadece toplama ayırma belgesi almamız yeterli midir? Şimdiden teşekkürler.
 4. Elektronik atık için lisans alma

  Merhabalar, e-atık konusunda lisans almayı düşünüyoruz. lisans almak için ticaret odasına ne kadar ödeme yapılıyor biliyor musunuz? Ve diğer yerlere ödemeler hakkında bilginiz var mı?
 5. Elektronik atık

  mrb lar arkadaşlar e atık konusunda başvuru yapmak istiyoruz da bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler mi acaba ? bunda da geçici faalliyet belgesi için istenilen ortak ve özel belgeler sunulması gerekiyor mu yada ne tür belgeler sunulması gerekir. bakanlığın sitesinde tesisin sağlaması gereken fiziki şartlar yer almıyor bu e atıkta bunnlara gerek yok mudur...