Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektronik atık geri kazanım yöntemi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar elektronik atık geri kazanım yöntemi varmıdır varsa nedir Bilgilendirirseniz sevinirim

2. Şevhan Sayar

Şevhan Sayar CMNet Üyesi

R 12

Ekli Dosyalar:

3. Özlem Kocaman

Çok teşekkür ederim. Herhangi bir yerde yazıyormu bilginiz varmı

4. Şevhan Sayar

Şevhan Sayar CMNet Üyesi

Ekli dosyaki görüntü, izin lisans başvuru aşamasından yapılan bir print screen'dir. Geri Kazanım Yönetmlerini de bakanlık prosese uygun olacak biçimde kendisi tayin eder/ettirir.

İyi çalışmalar,

5. Özlem Kocaman

Şevhan hanım cok teşekkür ederim cok yardımcı oldunuz baska bir yerde var ise bakmak icin sormustum. Yolladıgınızda cok işime yaradı cok saolun.

Elektronik atık geri kazanım yöntemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)
  2. Katı Atık Geri Kazanım (Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti)

2004 2020 Yılları Arası Kuzey Londra Ortak Atık Stratejisi taslak özeti Barnet, Camden, Enfield, Hackney, Haringey, Islington, Kuzey Londra Atık I˙daresi, Waltham Forest Kuzey Londra’da Atıklar Konusunda Yeni Bir Düsünce Tarzı Biz, Kuzey Londra’daki sekiz yerel yönetim olarak atık konusunda yeni bir düsünce tarzı gelistirmek için ortak çalısmalar yürütmekteyiz... Atıklar neden...
  3. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  4. Bitkisel atık yağ geri kazanım

Arkadaşlar bitkisel atık yağ geri kazanımı için Rejenerasyon ve Rafinasyon işlemleri mi uygulanmalı bu tesisi kurmak için ne kadar maliyet gerekir ? bu işlemlerden sonra yağı nerelere satabiliriz hangi sektörlerde kullanılır. yardımcı olursanız sevinirim..
  5. Tehlikesiz atık geri kazanım

Arkadaşlar gfb başvurusunda tehlikesiz atık geri kazanım atık kodları seçerken bir sınırlama var mı?İstediğimiz kadar seçebiliyor muyuz?.Seçtikten sonra atık beyanı yaparken eğer seçtiğimiz atıktan firmaya atık gelmemişse sorun olur mu?