Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektronik atık için lisans alma

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Didem Şentürk tarafından paylaşıldı.

1. Didem Şentürk

Didem Şentürk CMNet Üyesi

Merhabalar, e-atık konusunda lisans almayı düşünüyoruz. lisans almak için ticaret odasına ne kadar ödeme yapılıyor biliyor musunuz? Ve diğer yerlere ödemeler hakkında bilginiz var mı?

2. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Lisans aldınız mı didem hanım? Elektronik atık alacak firma arıyoruz.

3. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

funda hanım, benim bildiğim bir firma var
    sizin atık miktarınız çok mu, isterseniz satın yönlendirme yapabilirm..

4. arzum ist

arzum ist CMNet Üyesi

geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamız elektronik atık işleme lisansına sahiptir.

Elektronik atık için lisans alma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. GDT lisans alma

Merhaba..geri dönüşüm tesisi için lisans başvurusu yapmam gerekiyor.gerekli olan şartlar sağlandı.sadece internet üzerinden belgeleri yükleyip başvurmam lazım.Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.Bir de önce tesise kendimi çevre görevlisi olarak atamam gerekiyormuş, nasıl yapılıyor? bakanlığın sitesindeki yardım bölümleri açılmıyor.Bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.
  2. Floresan atık ve elektronik atık lisanslı firmaları

Herkese merhabalar öncelikle, Ben çalıştığım firmada çevre görevliliği sorumluluğunu yeni üstlendim ve bu işte yeniyim. Firmamızda çok çıkmayacak da olsa elektronik atıklarımızı ve floresan lambalarımızı lisanslı firmalara göndermemiz gerekiyor. Konu ile ilgili 2 sorum olacak: 1. Lisanslı firmaların bir listesi mevcut mudur ? (Geri dönüşüm firmaları için böyle bir liste bulabildim ancak...
  3. Lisans Alma Süreci

Merhaba, ÇKAGİLHY kapsamında, Çevre izin ve/veya lisans belgesinin geçerliliği ve yenilenmesi MADDE 10 – (Değişik:R.G-24/2/2010-27503) (4) Aşağıdaki durumlarda çevre izin ve/veya lisans alma süreci yeniden başlatılır: a) İşletmenin faaliyet yerinin değişmesi, b) İşletmenin faaliyet konusunun değişmesi, c) İşletmenin yakıtının ve/veya yakma sisteminin değişmesi, ç) İşletmenin toplam üretim...
  4. Kablo gdt için lisans alma süreci hk.

Arkadaşlar Merhaba, GDT için lisans alma sürecini ayrıntılı anlatabilecek olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Tesisi fiziki açıdan uygun hale getirdim. Uygunluk yazısına başvuracağım. GFB alırken sisteme yüklemem gereken bilgi ve belgeler Ek3A ve B de yer alıyor fakat tecrübelerinizi paylaşırsanız benim ve yeni lisans alacak olan arkadaşlar için daha faydalı olacaktır. İyi Çalışmalar...
  5. Tehlikeli atık lisans belgesi alma şartları

atık yağların geri kazanılması için kurulacak tesis de aranacak şartlar nelerdir ?