Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektronik atık

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Veysel Söyler tarafından paylaşıldı.

 1. Veysel Söyler

  Veysel Söyler CMNet Üyesi

  mrb lar arkadaşlar
  e atık konusunda başvuru yapmak istiyoruz da bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler mi acaba ? bunda da geçici faalliyet belgesi için istenilen ortak ve özel belgeler sunulması gerekiyor mu yada ne tür belgeler sunulması gerekir. bakanlığın sitesinde tesisin sağlaması gereken fiziki şartlar yer almıyor bu e atıkta bunnlara gerek yok mudur acaba..çalıştığım yer de tehlikesz atık toplama ayırma yeri e atıkları alabilmemiz için ne yapmak gerekiyor acaba
   
Elektronik atık konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Elektronik Atık Diyagramı

  Elektronik atık diyagramı hakkında bilgisi olanlar bilgilerini paylaşabilir mi? Çalıştığım Geri Dönüşüm firması, Bursada elektronik atık izni olan tek firma ve işte yeniyim. Bu sebeple bilgisi olan arkadaşların bilgisine ihtiyacım var. İlginiz için teşekkür ederim.
 2. Floresan atık ve elektronik atık lisanslı firmaları

  Herkese merhabalar öncelikle, Ben çalıştığım firmada çevre görevliliği sorumluluğunu yeni üstlendim ve bu işte yeniyim. Firmamızda çok çıkmayacak da olsa elektronik atıklarımızı ve floresan lambalarımızı lisanslı firmalara göndermemiz gerekiyor. Konu ile ilgili 2 sorum olacak: 1. Lisanslı firmaların bir listesi mevcut mudur ? (Geri dönüşüm firmaları için böyle bir liste bulabildim ancak...
 3. Elektronik atık geri kazanım yöntemi

  Merhaba arkadaşlar elektronik atık geri kazanım yöntemi varmıdır varsa nedir Bilgilendirirseniz sevinirim
 4. Elektronik atık depolama

  arkadaşlar merhaba; hurda atık toplayan bir firmaya elektronik atık da gelmektedir. Tesiste herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Sadece toplama ayırma belgesi almamız yeterli midir? Şimdiden teşekkürler.
 5. Elektronik atık için lisans alma

  Merhabalar, e-atık konusunda lisans almayı düşünüyoruz. lisans almak için ticaret odasına ne kadar ödeme yapılıyor biliyor musunuz? Ve diğer yerlere ödemeler hakkında bilginiz var mı?